عناوين آخرين اخبار :  ...
پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در دانشگاه تهران ۲ دکتری پولی ۹۲


پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در دانشگاه تهران ۲ دکتری پولی ۹۲

پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در دانشگاه تهران ۲ – دکتری پولی ۹۱ |
نخستین دوره پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه تهران ۲ پردیس البرز در ۲۶ رشته تحصیلی آغاز شد.ثبت‌ نام پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون دانشگاه تهران پردیس البرز آغاز شده و تا ۲۶ مهر ماه ادامه خواهد داشت. نحوه پذیرش دانشجوی دکتری پولی دانشگاه تهران ۲ – پردیس البرز از طریق سایت دانشگاه تهران به نشانی www.ut.ac.ir قابل دریافت است.

هزینه دکتری پولی

پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون ۹۱-۹۲ پردیس البرز دانشگاه تهران به صورت شهریه پرداز ( پذیرش دکتری پولی ) بوده و میزان هزینه دانشجوی دکتری پولی در کل دوره دکتری ۹۱-۹۲ ، برای دانشجویان گروه های علوم انسانی و علوم اجتماعی و رفتاری به صورت علی‌الحساب ۴۵ میلیون تومان و برای گروه های علوم پایه و فنی و مهندسی، ۵۵ میلیون تومان تعیین شده است.این تعین علی‌الحساب در حالیست که وزرات علوم
آزمون دوره های دکتری بدون کنکور ۹۱ پردیس البرز دانشگاه تهران برای نیمسال اول تحصیلی ۹۲-۱۳۹۱ در رشته های دکتری جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری، دکتری جغرافیای سیاسی، مدیریت بازرگانی – گرایش سیاستگذاری بازرگانی، دکتری مدیریت – گرایش مدیریت تولید و عملیات، دکتری مدیریت دولتی – گرایش تصمیم‌گیری و خط مشی‌گذاری عمومی، دکتری مدیریت – گرایش مدیریت منابع انسانی، دکتری مدیریت – گرایش مدیریت مالی، دکتری مدیریت تکنولوژی، دکتری مدیریت رسانه، دکتری حسابداری، فقه و مبانی حقوق اسلامی، دکتری زبان و ادبیات فارسی، دکتری آسیب‌‌شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی، دکتری برنامه‌ریزی و مدیریت ورزشی، دکتری فیزیولوژی ورزشی، دکتری رشد و تکامل و یادگیری حرکتی، دکتری محیط ‌زیست – برنامه‌ریزی، دکتری آموزش زبان انگلیسی، دکتری زبان و ادبیات انگلیسی، دکتری مهندسی صنایع، دکتری حقوق خصوصی، دکتری حقوق عمومی، دکتری حقوق بین‌الملل، دکتری نانوشیمی، دکتری شیمی کاربردی و دکتری جامعه شناسی برگزار می شود.
براساس ظرفیت های تعیین شده، پذیرش دانشجوی دکتری ۹۱ پولی در هر رشته مقطع دکتری پردیس البرز دانشگاه تهران پنج نفر خواهد بود که پذیرش آنها از طریق آزمون کتبی و بررسی سوابق علمی و پژوهشی داوطلبان انجام میشود.

 • فراخوان هیات علمی وزارت بهداشت
DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در دانشگاه تهران ۲ دکتری پولی ۹۲

 1. f-f
  سایت آزمون دکتری

  فقط ۵ نفر خیلی کمه ؟

 2. admin
  سایت آزمون دکتری

  میزان شهریه علی الحساب دوره دکتری تخصصی

  شهریه تحصیلی دوره دکتری تخصصی سال ۹۱ به جز مراکز آموزش بین المللی به شرح جدول ذیل تعیین شده، این شهریه به صورت علی الحساب بوده و از دو بخش شهریه ثابت و متغیر تشکیل شده که به منظور تأمین بخشی از هزینه های این دوره در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می شود.

  پذیرفته شدگان مراکز آموزش بین المللی توجه داشته باشند که اجازه انتقال و یا جابجایی تحت هیچ شرایطی به آنها داده نخواهد شد. شهریه تحصیل در مراکز بین المللی مطابق شهریه مناطق آزاد دانشگاه آزاد اسلامی بوده و در زمان ثبت نام به داوطلبان اعلام خواهد شد.

 3. admin
  سایت آزمون دکتری

  هزینه خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی

  هر پذیرفته شده ای باید مبلغ ۷۰ هزار تومان بابت هزینه خدمات آموزشی جهت برگزاری مسابقات ورزشی، سمینارهای منطقه ای، دبیرخانه مناطق، تهیه کارت دانشجویی و کمک به صندوق رفاه دانشجویی را به همراه شهریه نیمسال نخست به شماره حساب جاری محل دانشگاهی قبولی واریز کند و این مبلغ فقط یک بار در طول دوره از هر پذیر فته شده دریافت می شود.

  حق بیمه حوادث مبلغ ۲ هزار تومان است که هر پذیرفته شده باید آن را به حسابی که دانشگاه مشخص می کند واریز کرده و رسید آن را به واحد تحویل دهد.

  دریافت هرگونه وجه غیراز مبالغ تعیین شده در جدول فوق تحت هرعنوان (جریمه، دیرکرد، کمک، خودیاری، بورسیه و … ) ممنوع است.

 4. admin
  سایت آزمون دکتری

  جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری آزاد/ جدول شهریه های دکتری
  پذیرفته شدگان در کنکور دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی امروز و فردا می توانند در مراکز مورد پذیرش نسبت به انجام ثبت نام و پرداخت شهریه اقدام کنند.
  به گزارش خبرنگار مهر، پرونده تمام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی سال ۹۱ دانشگاه آزاد جهت احراز صلاحیتهای عمومی تحت بررسی است و ثبت نام و ادامه تحصیل پذیرفته شدگان این مرحله منوط به تأیید صلاحیت های عمومی توسط مراجع ذیصلاح خواهد بود.

  مهلت و محل ثبت نام

  پذیرفته شدگان امروز و فردا ۹ و ۱۰ مهرماه مهلت ثبت نام در مراکز قبولی خود را دارند.

  ضوابط مربوط به بورسیه

  متقاضیان استفاده از بورس تحصیلی پس از قبولی قطعی در دوره دکتری تخصصی می توانند با مراجعه به سایت استخدام اینترنتی دانشگاه آزاد به نشانی http://jazb.iau.ir نسبت به ارائه درخواست و انجام مراحل بورسیه با توجه به ضوابط اقدام کنند.

  دانشگاه آزاد پس از پایان مهلت مقرر، برابر آئین نامه های جاری تقاضاها را مورد رسیدگی قرار داده و در صورت انطباق با شرایط، زمان مصاحبه را که منحصراً برای پذیرش بورسیه انجام می گیرد به طریق مقتضی به اطلاع داوطلبان خواهد رساند.

  دانشجوی بورسیه مکلف است برابر مقررات در هر یک از واحدهای دانشگاهی سراسر کشور بنا به تشخیص شورای بورس سازمان مرکزی دانشگاه آزاد به انجام وظایف دانشگاهی محوله ادامه دهد مگر آن که پیش از این در مورد محل خدمت او توافق حاصل شده باشد.

  افرادی که در استخدام سازمانها یا نهادهای دیگر باشند، نمی توانند بورسیه دانشگاه آزاد اسلامی شوند.

  تمام دانشجویان دوره دکتری تخصصی اعم از آنها که بورسیه می شوند یا به طور آزاد ثبت نام می کنند باید به طور تمام وقت به تحصیل در دوره دکتری اشتغال داشته باشند.

  برای ثبت نام و اشتغال به تحصیل در دوره دکتری تخصصی افرادی که در استخدام وزارتخانه ها، سازمانها و ارگانهای مختلف هستند، باید مدارکی مبنی بر مرخصی، مأموریت به تحصیل یا استعفاء از آن وزارتخانه، سازمان یا ارگان در هنگام ثبت نام ارائه کنند.

  مربیان دانشگاه که بعنوان دانشجوی دوره دکتری تخصصی پذیرفته می شوند، می توانند با استفاده از مأموریت تحصیلی با دریافت حقوق و مزایای خود برابر ضوابط، بورسیه واحدهای دانشگاهی محل خدمت خود شوند.

  اینگونه افراد در طول تحصیل نباید هیچگونه مسؤلیتی در دانشگاه به عهده گیرند و ساعت تدریس این قبیل افراد (مربیان مأمور به تحصیل) نیز مانند سایر بورسیه ها است.

  تمام بورسیه ها باید تعهدنامه لازم را امضاء کنند تا چنانچه در هر مرحله از تحصیل ثابت شود که به کار اشتغال دارند، دانشگاه حق اخراج و توقف تحصیل آنها را داشته و در صورت اخراج هزینه انصراف را نیز طبق مقررات از آنان دریافت کند.

 5. admin
  سایت آزمون دکتری

  جدول شهریه ثابت به تومان

  نام دوره
  تمام رشته های علوم انسانی غیربورسیه ۲۵٫۷۳۷٫۸۰ بورسیه ۳۰٫۴۶۱٫۳۰
  تمام رشته های غیرعلوم انسانی غیربورسیه ۳۸٫۴۹۰٫۹۰بورسیه ۴۵٫۵۵۵٫۱۰
  جدول شهریه متغیر به تومان

  نوع واحد درسی
  نظری غیر بورسیه۲۵۷٫۱۵۰ بورسیه۳۰۴٫۳۶۰
  عملی غیر بورسیه۳۰۸٫۵۷۰ بورسیه۳۶۵٫۲۳۰
  شهریه هر واحد درسی پایان نامه برای دانشجویان غیر بورسیه ۸۷۲ هزار و ۸۷۰ تومان و برای برای دانشجویان بورسیه یک میلیون و ۳۳۰ هزار و ۷۰ تومان اعلام شده است.

 6. admin
  سایت آزمون دکتری

  معاون آموزشی وزارت بهداشت:
  تاسیس مراکزی برای تربیت نیروی انسانی بومی/ تعیین تکلیف دکتری فیزیوتراپی
  معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: بر اساس مصوبه شورای گسترش، ‌تأسیس مراکز آموزش عالی را در مناطق دور دست شاهد به منظور توزیع عادلانه نیروی انسانی برای پاسخگویی به نیازهای سلامت طراحی شده است.
  به گزارش خبرنگار مهر، دکتر محمد علی محققی امروز در نشست خبری با بیان این مطلب اظهار داشت: بر اساس این سند در مناطق دور دست، واحد و مراکز معینی بنابر جمعیت و امکانات تحت پوشش دانشگاه های علوم پزشکی شکل می گیرد که وظیفه آن تربیت نیروی انسانی بومی مناطق مختلف کشور است.

  وی با اشاره به تحول در آموزش پزشکی گفت: تلاش می شود این حوزه هم راستای سیاست های کلان آموزش عالی کشور، تحقق نقشه جامع علمی کشور و سیاست های کلان آموزش عالی قرار داشته باشد و در بسیاری از عرصه ها پیشتاز و الگو باشد.

  محققی با اشاره به مؤلفه های تأثیرگذار در آموزش پزشکی،‌ گفت: آموزش پزشکی در کشور ما یک وجه ممتاز نسبت به ابعاد آموزش عالی دارد و نسبت به نیازهای سلامت جامعه طراحی شده است. تربیت نیروی انسانی یکی از پایه های اصلی بخش سلامت است و برای این که در تمام مناطق کشور نیروی انسانی کافی وجود داشته باشد باید قاعده آموزشی تقویت شود.

 7. admin
  سایت آزمون دکتری

  وعده وزارت بهداشت محقق شد/اجرای اولین دوره «دکترای حرفه‌ای فیزیوتراپی» از بهمن ماه

  معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت:‌ قبل از نیمسال دوم سال تحصیلی جاری با برگزاری آزمون برای پذیرش دانشجوی دکتری فیزیوتراپی، افراد واجد شرایط معرفی می‌شوند.

  به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر محمدعلی محققی صبح امروز در یک نشست مطبوعاتی با اشاره به اجرای مصوبه دکترای حرفه‌ای فیزیوتراپی، گفت:‌ مجوزی که برای ایجاد رشته دکترای حرفه‌ای فیزیوتراپی صادر شده بود فقط برای یک دوره است که بر اساس این مجوز با ظرفیت محدود ۱۵ نفر در دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشجو پذیرش می‌شود.

  وی با بیان اینکه مقدمات این کار فراهم شده است، اظهار کرد: برنامه مرسومی در دنیا ویژه این دوره وجود ندارد و شرایط ورود به این دوره در کشورهای مختلف متفاوت است بنابراین وقتی این رشته در سطح حرفه‌ای مطرح می‌شود باید سطح آن حفظ شود.

  وی با بیان اینکه پذیرش دانشجو از مقطع کارشناسی برای این دوره به صلاح نیست، افزود: بر این اساس کسانی که مطرح می‌کنند از دوره کارشناسی به دوره دکترای حرفه‌ای وارد شوند نمی‌توانند پاسخگوی تقاضاهای این سطح باشند.

 8. شبنم
  سایت آزمون دکتری

  سلام زمان دقیق شرکت در دکتری پردیس رو می خوا بدونم.ممنون

 9. ساده لوح
  سایت آزمون دکتری

  سلام.
  اینجاهم باز میخوان پول بگیرن دو تا آزمون سوری برگزار کنن آخرش هم اونایی که خودشون میخوان پذیرش کنن.واسه کارشناسی ارشد پذیرفته شدگانشون همه کسایی بودن که اینقدر معروف بودن که با دیدن اسمشون خودتون حساب کار دستتون میاد.در واقع تشکیل پردیس ها و واحدهای بین الملل برای جذب دانشجویان برای نرفتن به خارج نیست بلکه واسه اینه که نور چشمی های خودشون رو دکتر کنن.ما ساده دلان هم هر روز…
  اصلا ولش کن بابا دیگه حالم از همش بهم میخوره.

 10. احسان
  سایت آزمون دکتری

  امیدوارم همونجوری که برای آزمون و پذیرش دکتری برنامه ریزی می کنید برای بکار گیری این نیروهای پر انرژی و نخبه کشور هم فکری کرده باشید و صرفا جهت سرگرم کردن جوانان نباشه.

 11. ع-ف
  سایت آزمون دکتری

  سلام لطفا زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۱ را بفرمایید.ممنون

 12. عاطفه
  سایت آزمون دکتری

  سلام اگر مدرک زبان نداشته باشیم نمی تونیم در آزمون پردیس کیش شرکت کنیم? اخه اسم من در اسامی دعوت به آزمون تخصصی نبود!

 13. reza
  سایت آزمون دکتری

  سلام وخسته نباشید چه دانشگاهای بدون آزمون در رشته های مشاوره ویا روانشناسی دانشجوی دکتری می گیره

 14. صدیقه
  سایت آزمون دکتری

  زمان ثبت نام کی هست؟

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92