عناوين آخرين اخبار :  ...


زمان ثبت نام آزمون دکتری ۹۱ – دکترای نیمه متمرکز

تاریخ دقیق ثبت نام آزمون دکتری نیمه متمرکز ۱۳۹۱ اعلام شد.

 معاون اجرایی سازمان سنجش و آموزش کشور با اشاره به برنامه زمانی ثبت نام و برگزاری دومین آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال ۹۱ گفت: ثبت نام از ۲۵ دی ماه ۹۰ آغاز می‌شود و تا دوم بهمن ماه ۹۰ ادامه خواهد داشت.

زمان برگزاری آزمون دکتری ۹۱

سید جلال طباطبایی : آزمون دکتری نیمه متمرکز ۹۱ در فروردین ماه در دو نوبت صبح و بعدازظهر در روز ۲۵ فروردین ماه برگزار می‌شود که احتمالاً آزمون عمومی صبح و آزمون اختصاصی بعدازظهر خواهد بود. آزمون دکتری سال ۹۱ از نظر محتوایی و برگزاری با آزمون سال ۹۰ متفاوت خواهد بود و تعداد رشته‌ها ۱۰۸ رشته به ۲۸۰ رشته افزایش یافته است.

مواد امتحانی و منابع آزمون نیمه متمرکز دکتری ۹۱

وی گفت: تعداد مواد امتحانی ۱۸۸ ماده امتحانی در سال ۹۰ بود که چندین برابر شده و به ۱۵۰۵ مواد آزمونی رسیده است. این مواد آزمونی از سه بخش عمده آزمون زبان انگلیسی، استعداد تحصیلی و دروس تخصصی تشکیل شده است. دروس تخصصی این آزمون از دروس دو مقطع کار‌شناسی و کار‌شناسی ارشد تشکیل شده است.

ضریب سوالات استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی یک شد.

طباطبایی با اشاره به ضرایب دروس بخش تخصصی یادآور شد: ضرایبی که برای دروس پیشنهاد شده است که شامل ضریب سوالات زبان انگلیسی و هوش و استعداد تحصیلی یک، ضریب دروس مقطع کار‌شناسی دو و ضریب دروس مقطع کار‌شناسی ارشد سه خواهد بود. همچنین استعداد تحصیلی برای گروه‌های عمده متفاوت خواهد بود.

زمان اعلام منابع دکتری ۹۱ از سایت سازمان سنجش

وی افزود: فهرست تمامی دروس امتحانی برای تمامی رشته‌ها و بین رشته‌ها از روز هفتم آذرماه ۹۰ به صورت اطلاعیه رسمی بر روی سایت اینترنتی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور دکترای ۹۱

معاون سازمان سنجش گفت: برنامه زمان بندی آزمون دکتری سال ۹۱ به این ترتیب است که دفترچه راهنمای ثبت نام یک هفته قبل از شروع ثبت نام در سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.
وی افزود: ثبت نام دومین آزمون دکترای نیمه متمرکز و خرید کارت اعتباری ثبت نام صرفاً به صورت اینترنتی بوده و ثبت نام از ۲۵ دی ماه ۹۰ آغاز می‌شود و تا دوم بهمن ماه ۹۰ ادامه خواهد داشت.

تاریخ توزیع کارت شرکت در آزمون دکتری ۹۱

طباطبایی گفت: استقرار اطلاعات ثبت نامی و مهلت ویرایش اطلاعات در دوره زمانی ۱۰ تا ۱۲ بهمن ماه ۹۰ انجام می‌گیرد. دریافت کارت شرکت در آزمون دکتری از ۲۱ فروردین ماه ۹۱ آغاز می‌شود و تا ۲۴ فروردین ماه ۹۱ ادامه دارد.

نحوه انتخاب رشته آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۱ و اعلام نتایج اولیه دومین آزمون دکترای نیمه متمرکز

وی درباره نحوه انتخاب رشته آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۱ گفت: پس از اعلام نتایج اولیه در سوم خرداد ماه ۹۱ داوطلبان در محدوده زمانی سوم تا هفتم خردادماه ۹۱ باید انتخاب رشته خود را انجام دهند. داوطلب پس از مشاهده کارنامه می‌تواند انتخاب رشته کند.

اعلام نتایج نهایی مصاحبه آزمون دکتری ۹۱

معاون سازمان سنجش افزود: داوطلبان حائز شرایط در اواخر خردادماه ۹۱ به دانشگاه‌ها برای انجام مصاحبه معرفی می‌شوند و در ‌‌نهایت تا ۲۰ شهریورماه ۹۱ نتایج نهایی اعلام خواهد شد.
وی درباره گروه‌های عمده آزمون دکتری تخصصی سال ۹۱ گفت: گروه علوم انسانی با ۴۴ رشته، گروه علوم فنی و مهندسی با ۷۲ رشته، گروه علوم پایه حدود ۵۰ رشته، گروه کشاورزی و منابع طبیعی با ۵۱، گروه زبان‌های خارجی با ۱۱ رشته، گروه دامپزشکی با ۲۵ رشته، گروه هنر با ۷ رشته، گروه پزشکی با ۱۳ رشته (ممکن است گزینش از طریق وزارت بهداشت صورت گیرد، گروه تربیت بدنی با ۵ رشته (ممکن است به گروه علوم انسانی منتقل شود) گروه‌های عمده آزمون هستند.
منبع : www.phdazmoon.net

 • ثبت نام آزمون دکتری
 • تاریخ ثبت نام آزمون دکتری
 • ثبت نام دکترای نیمه متمرکز
 • سایت ازمون دکتری
 • زمان ثبت نام آزمون دکتری
 • ثبت نام دکتری نیمه متمرکز
 • آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۱-۹۲
 • ثبت نام کنکور دکتری ۹۲
 • تاریخ ثبت نام دکتری
 • ثبت نام آزمون دکترای ۹۲
 • ثبت نام آزمون دکترا وزارت بهداشت
 • شرایط ثبت نام دکتری
 • زمان ثبت نام کنکور دکترا
 • زمان ثبت نام آزمون دکترای ۹۲
 • شرایط شرکت در آزمون دکترا
 • ثبت نام آزمون زبان دکتری
 • زمان برگذاری کنکور دکترا
 • سهمیه شاگرد اولی در کنکور دکتری
 • شرایط ثبت نام دکتری پولی
 • سازمان سنجش ثبت نام دکتری
 • ثبت نام دکترا سازمان سنجش
 • ثبت نام آزمون زبان
 • شرایط ثبت نام دکترا
DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

زمان ثبت نام آزمون دکتری ۹۱ – دکترای نیمه متمرکز

 1. مهسا
  سایت آزمون دکتری

  دانشگاه آزاد ثبت نامش کی؟

 2. عصی
  سایت آزمون دکتری

  شرایط شرکت دردکترای بدون آزمونسال ۹۰ یا ۹۱ به چه صورت است؟لطفا راهنمایی بفرمایید

 3. admin
  سایت آزمون دکتری

  سهمیه های آزمون دکتری ۹۱ اعلام شد/ شرایط استفاده از سهمیه مربیان
  ثبت نام آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی نیمه متمرکز سال ۹۱ از روز ۲۵ دی ماه ۹۰ آغاز می شود و داوطلبان می توانند در صورت واجد شرایط بودن از سهمیه های اعلام شده در این آزمون استفاده کنند.
  به گزارش خبرنگار مهر، آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی نیمه متمرکز سال ۹۱ روز ۲۵ فروردین ماه سال ۹۱ برگزار می شود و بر اساس اعلام سازمان سنجش کلیه قوانین ومصوبات مربوط به اعمال سهمیه‌های مختلف کماکان همانند گذشته به قوت خود باقی است و گزینش داوطلبان واجد شرایط بر اساس مصوبات مربوطه صورت می‌گیرد.

  شرکت کلیه داوطلبان در آزمون نیمه متمرکز دکتری (Ph.D) سال ۹۱ الزامی است و براساس مقرارت و مصوبات مربوطه ۲۰ درصد ظرفیت پذیرش به ایثارگران انقلاب اسلامی، به شرط کسب حدنصاب نمره علمی اختصاص دارد. داوطلبان واجد شرایط باید در آزمون شرکت کرده و حداقل ۸۰ درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد را کسب کنند.

  سهمیه‌ رزمندگان‌:

  هر یک ‌از داوطلبان ‌متقاضی‌ سهمیه‌ رزمندگان‌ می‌توانند بر اساس‌ شرایط خود که ‌در بندهای‌ «الف‌» تا «ج» درج شده است، ‌متقاضی‌ این‌ سهمیه‌ شوند.

  الف) رزمندگانی که بر اساس ماده یک و تبصره‌های چهارگانه ماده مذکور در آیین‌نامه اجرایی قانون ایجاد تسهیلات برای ‌ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب‌ بسیجی ‌به دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش ‌عالی‌ از تاریخ ‌۳۱/۶/۱۳۵۹ تا ۳۱/۶/۱۳۶۷ حداقل ۶ ماه متوالی‌ یا متناوب‌ داوطلبانه‌ در مناطق‌ عملیاتی ‌جبهه‌های‌ نبرد حق‌ علیه‌ باطل‌ حضور داشته‌اند، لازم‌ است‌ ضمن مراجعه به ارگان ذیربط (سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا وزارت جهاد کشاورزی) نسبت به تکمیل فرم مخصوص استفاده از سهمیه رزمندگان اقدام کنند تا آمار و اطلاعات آنان بعد از زمان ثبت‌نام توسط ستاد مشترک سپاه پاسداران (سازمان بسیج مستضعفین) یا وزارت جهادکشاورزی مورد تائید نهایی قرار گیرد.

  نیروهای فعال بسیجی و بسیجیان عادی پایگاه‌های مقاومت بسیج مشمول استفاده از سهمیه رزمندگان نمی‌شوند. فرزندان و همسران رزمندگانی که منحصراً مدت حضور در جبهه را دارند، مشمول استفاده از این سهمیه نخواهند بود.

  ب) جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر‌، فرزند و همسر جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر، آزادگان‌ و فرزندان‌ و همسران‌ آنان و همچنین‌ فرزندان ‌و همسران‌ شهدا، مفقودین ‌و اسرا برای ‌استفاده‌ از سهمیه ‌رزمندگان‌ باید براساس‌ ضوابط مندرج‌ اقدام‌ کنند.

  ج) بر اساس‌ تبصره ‌۲ ماده ‌۱۰ آیین‌نامه ‌اجرایی‌ قانون ‌ایجاد تسهیلات‌ برای‌ ورود رزمندگان‌ و جهادگران‌ داوطلب ‌بسیجی‌ به‌ دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش ‌عالی‌ مصوب ۱۸/۲/۱۳۶۸ هیئت وزیران و قانون اصلاح‌ قانون‌ مذکور مصوب ۱۱/۹/۷۱ مجلس‌ شورای‌ اسلامی‌، داوطلبانــی‌ که‌ از سـال‌ ۱۳۶۸ به‌ بعد با سهمیه‌ رزمندگان‌ در آزمون‌های‌ ورودی‌ کارشناسی و کارشناسی ارشد پذیرفته‌ شده‌اند، در صورتی‌ که‌ دارای‌ حداقـل‌ مدت‌ ۱۸ ماه‌ حضور داوطلبانه‌ در جبهه‌های‌ نبرد حق‌ علیه‌ باطل ‌باشند، با توجه به تذکر مهم فوق می‌توانند در این‌ آزمون‌ با سهمیه‌ رزمندگان‌ شرکت‌ کنند در غیر این‌ صورت‌ حق‌ استفاده‌ از سهمیه‌ رزمندگان‌ در آزمون‌ ورودی‌ دکتری سال ۹۱ را نخواهند داشت‌.

  آن‌ دسته‌ از داوطلبانی‌ که‌ با استفاده از سهمیه رزمندگان یک بار در آزمون دکتری (Ph.D) پذیرفته شده باشند، طبق ضوابط حق استفاده از سهمیه رزمندگان در آزمون ورودی دکتری (Ph.D) سال ۹۱ را نخواهند داشت.

  سهمیه مربیان :

  بر اساس مصوبات معاونت آموزشی وزارت علوم،‌ تحقیقات و فناوری، ۳۰ درصد از ظرفیت پذیرش دانشجو به شرط کسب ۸۰ درصد نمره آخرین فرد قبولی در سهمیه آزاد به مربیان رسمی و رسمی آزمایشی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی است که پذیرش دانشجوی آنها از طریق آزمون سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد.

  سهمیه استعدادهای درخشان:

  داوطلبان واجد شرایط برای پذیرش در دوره دکتری (Ph.D) می‌توانند براساس آیین‌نامه شماره ۳۵۳۶/۲ مورخ ۳۱/۶/۱۳۸۶ شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت علوم‌ تحقیقات و فناوری اقدام کنند.

  • Elyza
   سایت آزمون دکتری

   زمان ثبت نام آزمون دکتری ۹۱ – دکترای نیمه متمرکز

 4. admin
  سایت آزمون دکتری

  ممنوعیت شرکت مشمولان غایب در آزمون دکتری ۹۱

  سازمان سنجش آموزش کشور مقررات وظیفه عمومی و شرایط شرکت داوطلبان مرد برای آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری تخصصی سال ۹۱ را اعلام کرد و بر اساس این مقررات، مشمولان غایب به هیچ وجه حق شرکت در این آزمون را ندارند.

  بر اساس‌ اعلام‌ رسمی‌ سازمان‌ وظیفه‌ عمومی‌ نیروی‌ انتظامی‌، داوطلب‌ مرد لازم‌ است‌ یکی‌ از شرایط اعلام شده را دارا باشند و یکی از کدهای ۹ گانه را در بخش مربوط به تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی درج کنند.

  دارا بودن کارت‌ پایان‌ خدمت‌، دارا بودن کارت‌ معافیت‌ دائم (کفالت،‌ پزشکی‌ و موارد خاص) و متولدین سال‌ ۱۳۵۲ و قبل‌ از آن برای دارندگان دانشنامه کارشناسی ارشد از جمله این شرایط است.

  داشتن برگه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت‌ که مهلت اعزام مندرج در آن در زمان ثبت‌نام سپری نشده باشد نیز از جمله این شرایط است. بر اساس اعلام سازمان وظیفه عمومی پذیرفته‌شدگانی که به هنگام ثبت‌نام در دانشگاه مدت ۶ ماه از تاریخ فراغت از تحصیل آنان در دوره کارشناسی ارشد سپری نشده باشد و تحصیل آنها در سنوات مجاز پایان یافته باشد نیازی به ارائه برگ اعزام به خدمت ندارند.

  این گروه از افراد لازم‌ است‌ در تاریخی‌ که‌ توسط سازمان وظیفه‌ عمومی‌ نیروی‌ انتظامی‌ اعلام‌ می‌شود به‌ خدمت‌ اعزام‌ شوند. در صورت‌ پذیرفته‌ شدن‌ و دارا بودن‌ سایر شرایط و ضوابط، در هر مرحله‌ای‌ از خدمت‌ وظیفه ‌ترخیص‌ خواهند شد و در غیر این‌ صورت‌ غایب‌ محسوب‌ شده‌ و قبولی‌ آنان‌ “کان‌لم‌یکن‌” تلقی‌ می شود.

  ارائه گواهی و موافقت از سازمان یا وزارتخانه مربوطه برای مشمولان متعهد خدمت در سازمان‌ها و یا وزارتخانه‌ها مبنی بر اینکه دوران تعهد خدمت آنان به سازمان تا تاریخ ۳۱/۶/۱۳۹۱ به‌ پایان‌ می‌رسد، الزامی است.

  ثبت‌نام و شرکت مشمولین متعهد خدمت در وزارت آموزش و پرورش با رعایت قوانین موضوعه، در صورت موافقت وزارتخانه ذیربط با منفک شدن از ادامه انجام تعهد و شروع مجدد آن پس از پایان تحصیل، بلامانع خواهد بود.

  دانشجوی‌ سال‌ آخر مقطع کارشناسی ارشد که تا تاریخ ۳۱/۶/۱۳۹۱ در سنوات مجاز فارغ‌التحصیل‌ می‌شود و کارکنان شاغل‌ رسمی‌ در نیروهای‌ نظامی‌ و انتظامی‌ جمهوری‌ اسلامی‌ ایران‌ با ارائه‌ گواهی‌ موافقت‌ از یگان‌ مربوطه نیز می تواند از شرایط ثبت نام در آزمون استفاده کند.

  طلبه‌ دارنده‌ مدرک‌ معادل کارشناسی ارشد (فوق لیسانس‌‌) مورد تأیید به‌ شرطی‌ که‌ شورای‌ مدیریت‌ حوزه‌های‌ علمیه‌ یا شورای حوزه علمیه خراسان تأیید کند که‌ معافیت‌ تحصیلی‌ وی‌ در حوزه‌، پوششی‌ برای تحصیل‌ در دانشگاه‌ نیست‌ و طلبه‌ قادر است‌ ضمن‌ اشتغال‌ به‌ تحصیل‌ در حوزه‌ به‌ موازات‌ آن‌ در دانشگاه‌ نیز تحصیل‌ کند با همان‌ معافیت‌ تحصیلی‌ حوزه‌، اشتغال ‌به‌ تحصیل‌ وی‌ در دانشگاه‌ بلامانع‌ است‌. هر زمان حوزه‌ علمیه‌ معافیت‌ تحصیلی‌ طلبه‌ای‌ را خاتمه ‌یافته ‌اعلام‌ کند، مشمول‌ دیگر نمی‌تواند به‌ عنوان ‌دانشجو از معافیت‌ تحصیلی‌ دانشگاه‌ استفاده‌ کند و باید به‌ خدمت‌ اعزام‌ شود.

  افراد مشمول‌ بند ۸ فوق‌ قبل‌ از ثبت‌نام‌ در آزمون‌ باید موافقتنامه‌ مذکور را از شورای مدیریت یکی از حوزه‌های علمیه فوق‌الذکر دریافت‌ و به‌ هنگام‌ ثبت‌نام در دانشگاه‌ ارائه‌ کنند.

  مشمولان دارای کارت معافیت موقت (بدون غیبت) که حداکثر یک ماه از تاریخ خاتمه معافیت موقت آنان سپری نشده باشد و سربازان وظیفه در حال خدمت بدون غیبت اولیه با اعلام قبولی از سوی دانشگاه و صدور مجوز تحصیل از سوی سازمان وظیفه عمومی به شرط اینکه دانشجوی انصرافی و یا اخراجی نبوده باشند، می توانند در آزمون دکتری سال ۹۱ ثبت نام کنند.

  مشمولان غایب به هیچ وجه حق شرکت در این آزمون را نداشته و در صورت شرکت و قبولی، مجوز تحصیل برای آنان صادر نخواهد شد و دانشگاه‌ها نیز مجاز به ثبت‌نام از آنها نیستند.

 5. neda
  سایت آزمون دکتری

  slm
  zamane sabtname azoon doktori daneshgah sarasari ro age emkan deshte bashe baram mail konin .
  merci

  • Kathy
   سایت آزمون دکتری

   زمان ثبت نام آزمون دکتری ۹۱ – دکترای نیمه متمرکز

 6. حکیم
  سایت آزمون دکتری

  سلام
  منابع آزمون دکتری۹۱ بصورت کامل نیاز دارم، ممنون میشم.

 7. محمد رضا
  سایت آزمون دکتری

  با سلام و احترام
  لطفاً در خصوص تاریخ ثبت نام آزمون دکترای پیام نور اطلاع رسانی فرمایید
  با تشکر فراوان

 8. Hamidreza
  سایت آزمون دکتری

  Salam
  Bebakhshid mikhastam bedonam sarbazan dar hal khedmat ke ta payan shahrivar sale ayandeh sarbazeshon tamom nemesheh kodom band , vazeyat nezam vazefeh ro bayad entekhab konand

  Ba tashakor

 9. بشیر
  سایت آزمون دکتری

  نحوه ثبت نام و فرم ثبت نام در کدام سایت است ؟ آیا شاگرد اولی ویا معدل سهمیه دارد یا خیر .با تشکر

 10. amer
  سایت آزمون دکتری

  زمان ثبت نام آزمون دکتری ۹۱ – دکترای نیمه متمرکز

 11. علی
  سایت آزمون دکتری

  سلام،کسی می دونه سنوات مجاز ارشد چقده که تو دفترچه امسال گفتن اگه بیشتر از اون بشه نمی تونن واسه دکتری ۹۱ ادامه بدن؟!

 12. حدیث
  سایت آزمون دکتری

  با سلام
  زمان ثبت نام کنکور دکترای پیام نور سال ۹۱ را لطفا برایم ایمیل نمایید

 13. حامد
  سایت آزمون دکتری

  سلام.لطفاتاریخ ونحوه توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری دانشگاه آزادسال ۹۱رو برام ارسال کنین؟زمان دقیق؟

 14. ناصر
  سایت آزمون دکتری

  باسلام وعرض خسته نباشید.لطفابفرمائیدتاریخ ثبت نام آزمون دکتری پیام نور؟ باسپاس قبلی

 15. ساحل
  سایت آزمون دکتری

  سلام خسته نباشید منابع ازمون دکتری میکروبیولوژی وزمان ثبت نام ازمونا می خواستم

  • وحید
   سایت آزمون دکتری

   منابع تو سایت دانشگاه شریف هس

 16. مسلم
  سایت آزمون دکتری

  سلام
  قرار بود آزمون دکترا دو بار در سال برگزار بشه ، چی شد؟

 17. bak
  سایت آزمون دکتری

  سلام زمان توزیع دفترچه راهنمای دکترای وزارت بهداشت کی هست؟تشکر

 18. شبنم
  سایت آزمون دکتری

  ثبت نام ازمون دکتری وزارت بهداشت چه زمانی است؟

 19. reza
  سایت آزمون دکتری

  میتونیم دفترچه دکتری رو دانلود کنیم ؟؟

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92