عناوين آخرين اخبار :  ...
تکمیل ظرفیت دکتری ۹۱ | زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱


تکمیل ظرفیت دکتری ۹۱ | زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱

نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۱

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه نتایج اولیه مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱ سه‌شنبه ۱۶ آبان منتشر می‌شود، گفت: معرفی شدگان برای مرحله مصاحبه تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱ باید از ۲۰ آبان به دانشگاه‌ها مراجعه کنند.
دکتر حسین توکلی با اشاره به اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دکتری سال ۹۱ از فردا سه شنبه ۱۶ آبان ماه، اظهار کرد: پس از انتشار ظرفیت‌ها و رشته محلهای جدید تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱ به همره کارنامه نهایی داوطلبان در ۱۷ مهرماه، طی آن مقرر شد تا کلیه شرکت‌کنندگانی که اسامی آنها در بین پذیرفته شدگان نبود، بتوانند نسبت در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری ۹۱ شرکت کنند.

کارنامه تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱

۲۰ هزار و ۷۹۵ نفر نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱ اقدام کردند. برهمین اساس برنامه زمانی فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مرحله مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری ۹۱ دانشگاه‌ها از ساعت ۱۸ روز سه شنبه ۱۶ آبان ماه به همراه کارنامه بر روی سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱

اطلاعیه سازمان سنجش به همراه برنامه زمانی مصاحبه دانشگاه‌ها تنظیم و بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.مرحله مصاحبه تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱ از ۲۰ آبان آغاز خواهد شد.

ظرفیت تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱

دکتر توکلی با بیان اینکه در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱در نهایت ۱۶۰۳ داوطلب پذیرفته خواهند شد، اظهار کرد: معرفی شدگان مرحله مصاحبه حداکثر در ۴ کد رشته محل برای انجام مصاحبه معرفی می‌شوند.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱

نتایج نهایی تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱ هفته دوم دی ماه اعلام خواهد شد.

هزینه ثبت نام آزمون دکتری ۹۲

هیئت وزیران بنا به پیشنهاد معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و به استناد ماده(۶۸) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت-مصوب ۱۳۸۰- ؛ تعرفه ثبت نام دریافتى از داوطلبان شرکت در آزمونهاى سازمان سنجش آموزش کشور در سال ۱۳۹۲ را تعیین کرد.بر همین اساس هزینه ثبت نام آزمون دکتری داخلی ، آزمون دکتری اعزام به خارج، آزمون زبان انگلیسی یشرفته(بدون گفتار) ،آزمون زبان انگلیسی پیشرفته(با گفتار) ۳۱۵۰۰۰ ریال اعلام شد.

 • دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری ۹۱
 • نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دکترا ۹۱
DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

تکمیل ظرفیت دکتری ۹۱ | زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱

 1. بهار
  سایت آزمون دکتری

  اینا دیگه شورشو در اوردن معلوم چیکار میکنن؟ مگه هر دانشگاه قرار نیست سه برابر ظرفیت قبولی خودش دعوت به مصاحبه کنه؟
  دانشگاه هنر اصفهان ۳ تا روزانه معماری تکمیل ظرفیت میگیره، ولی فقط ۵ نفرو به مصاحبه دعوت کرده، این یعنی چی؟بر اساس ضوابط خود سازمان سنجش باید ۹ نفر دعوت بشن ، مطمئن باشین یه عده از قبل انتخاب شدن

 2. admin
  سایت آزمون دکتری

  اعلام نتایج تکمیل ظرفیت

  جزئیات شرکت در مصاحبه پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت کنکور دکتری
  فهرست اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت و جزئیات شرکت در مرحله مصاحبه آزمون دکترای ۹۱ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

  براین اساس داوطلبانی که در یک یا چند کد رشته محل تحصیلی (حداکثر ۴ کدرشته‌محل) از رشته امتحانی ذیربط در ردیف معرفی‌‌شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه قرار گرفته‌اند، باید در برنامه زمانی مشخص شده مربوط به هر کدرشته محل، با در دست داشتن مدارک لازم برای شرکت در مصاحبه و سایر مراحل پذیرش مراجعه کنند.

  بدیهی است عدم مراجعه برای شرکت در مراحل فوق، به منزله انصراف داوطلب از پذیرش در کدرشته‌محل یا کدرشته‌محل‌های انتخابی مربوط تلقی می‌شود.

  داوطلبانی که اسامی آنان در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان معرفی شده یک یا چند کد رشته محل از رشته امتحانی مربوط درج شده، باید قبل از مراجعه به محل مصاحبه برای هریک از مؤسسات مبلغ ۲۵۰٫۰۰۰ ریال (معادل بیست و پنج هزار تومان) به شماره حساب مشخص شده (مربوط به مؤسسه محل برگزاری مصاحبه) واریز و اصل فیش واریز شده را به همراه مدارک مورد نیاز به همراه داشته باشند و آن‌را هنگام شرکت در مصاحبه به مسئول ذیربط تحویل دهند.

  داوطلبان باید توجه داشته باشند، درصورتی که برای چند کدرشته محل در یک دانشگاه، منحصراً از داوطلب یک نوبت مصاحبه بعمل آید می‌بایست بدون توجه به تعداد کدرشته‌ها مبلغ ۲۵۰٫۰۰۰ ریال (معادل بیست و پنج هزار تومان) پرداخت شود.

  معرفی‌شدگان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی
  همچنین معرفی‌شدگان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای اطلاع بیشتر از شرایط، ضوابط و همچنین شماره حساب دانشگاه‌های مربوط باید به وب سایت اطلاع رسانی مؤسسات مراجعه کنند.

  گزینش نهایی
  به هنگام گزینش نهایی در هر کدرشته محل اعلام شده برای داوطلب، داوطلبانی شرکت داده خواهند شد که نمره مصاحبه آنان توسط مؤسسه ذیربط به سازمان اعلام شود و داوطلبانی که نمره‌ای برای مصاحبه آنان اعلام نشود از پذیرش در کدرشته آن مؤسسه حذف خواهند شد.

  بدیهی است پس از انقضای مهلت مقرر برای شرکت در مصاحبه، بررسی مدارک یا هر روش دیگر مطابق آئین‌نامه مربوط، هیچ‌گونه تقاضایی قابل پذیرش نیست. لذا به داوطلبان اکیداً توصیه می‌شود که در مهلت مقرر تعیین شده به محل ذیربط مراجعه کنند.

  تمام داوطلبانی که اسامی آنها در ردیف معرفی‌شدگان برای انجام مصاحبه در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در این مرحله قرار گرفته می‌بایست به منظور تکمیل فرم بررسی صلاحیت‌های عمومی با مراجعه به لینک مربوط در سازمان سنجش آموزش کشور از ۱۷ تا ۲۲ آبان‌ماه ضمن پرداخت ۱۷۰ هزار ریال بصورت اینترنتی، فرم بررسی صلاحیت عمومی را تکمیل و کد پیگیری دریافت کنند.

  بدیهی است داوطلبانی که نسبت به تکمیل فرم بررسی صلاحیت‌های عمومی اقدام نکنند از گزینش نهایی حذف خواهند شد.

  معرفی‌شدگان برای مصاحبه
  داوطلبانی که اسامی آنان در مرحله اولیه (در خرداد ماه ۹۱ ) در ردیف معرفی‌شدگان برای مصاحبه قرار داشته و فرم بررسی صلاحیت‌های عمومی را تکمیل و آن را از طریق سایت به سازمان ارسال کرده‌اند نیازی به تکمیل فرم مجدد و پرداخت هزینه ندارند.

 3. admin
  سایت آزمون دکتری

  هزینه مصاحبه؛
  مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری ۹۱ آغاز شد/ پذیرش ۱هزار و ۶۰۰ نفر
  مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آغاز زمان مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری در برخی دانشگاههای کشور، اعلام کرد که ۵۰۰۰ متقاضی برای مصاحبه در این مرحله دعوت شدند.
  حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، اضافه کرد: در این مرحله از تکمیل ظرفیت ۵ هزار و ۲۴ داوطلب در حداکثر ۴ کدرشته محل برای مصاحبه دعوت شدند و دانشگاهها تا ۲۲ آبان ماه مهلت مصاحبه با معرفی شدگان را دارند.

  وی با بیان اینکه نتایج نهایی هفته دوم دی ماه اعلام خواهد، اضافه کرد: در این مرحله یک هزار و ۶۰۳ داوطلب پذیرفته می شوند.

  وی گفت: هر داوطلب برای شرکت در مصاحبه هر یک از ۴ کدرشته محل باید به صورت جداگانه مبلغ ۲۵ هزار تومان پرداخت کند، اما اگر داوطلبی هر ۴ کدرشته محل را در یک دانشگاه پذیرفته شده باشد موظف است تنها مبلغ ۲۵ هزار تومان پرداخت کند.

  به گفته مشاور عالی سازمان سنجش، داوطلبان برای بررسی فرم صلاحیت عمومی از سوی سازمان سنجش نیز باید مبلغ ۱۷ هزار تومان از طریق سامانه این سازمان پرداخت کنند.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92