عناوين آخرين اخبار :  ...
یادگیری زبان نقش مهمی در پیشرفت علم، اقتصاد و سیاست دارد


یادگیری زبان نقش مهمی در پیشرفت علم، اقتصاد و سیاست دارد

سایت دکتری ‌( www.PhDL.Net ) – عضو کمیته علمی و اجرایی اولین کنفرانس ملی زبان و مطالعات آموزشی گفت: یادگیری زبان انگلیسی یک فرصت اجتناب ناپذیر است چرا که زبان انگلیسی، زبان علم و تولید آن است.

یادگیری زبان

به گزارش پی اچ دی ال به نقل از ایسنا، دکتر علی درخشان در حاشیه اولین کنفرانس ملی زبان و مطالعات آموزشی درخصوص یادگیری زبان اظهار کرد: ما در دهکده جهانی زندگی می کنیم که یادگیری زبان نقش بسیار مهمی در دستیابی مستمر به پیشرفت چشمگیر در علم، اقتصاد و حتی سیاست دارد و این امر ممکن نیست مگر اینکه علم مان را با برگزاری همایش های ملی و بین المللی و کارگاه های تخصصی به روز رسانی کنیم.

وی تبادل اطلاعات و تجربه و دانش در مورد فرآیند پیچیده یادگیری و تدریس زبان را امری مهم و تاثیر گذار دانست و افزود: در همین راستا اولین همایش ملی زبان و مطالعات آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول برگزار شد و حضور چشمگیر اساتید و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری زبان انگلیسی از دانشگاه های دولتی و آزاد سراسر کشور، نشان دهنده کیفیت بسیار مطلوب این کنفرانس بود.

وی همچنین در ادامه تاکید کرد: این همایش فرصتی مناسب برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری زبان انگلیسی بود تا زمینه پیشرفت در پژوهش‌های جدید آنها فراهم شود.

عضو هیات علمی دانشگاه گلستان با اشاره به اینکه استان گلستان در حیطه آموزش زبان یکی از قطب های کشور است، خاطر نشان کرد: باید از پتانسیل اساتید دانشگاه‌های استان بیشتر و به نحو احسن استفاده شود.

وی در ادامه تصریح کرد: امیدواریم در آینده بسیار نزدیک شاهد برگزاری همایش‌های ملی و بین المللی بیشتری باشیم تا پیوند دبیران زبان آموزش و پرورش و اعضای هیات علمی دانشگاه را تقویت کنیم، چرا که نتایج حاصل از پژوهش ها می تواند به روند یادگیری و تدریس زبان انگلیسی در مدارس کمک شایانی کند.

درخشان که ریاست انجمن آموزش زبان و ادبیات انگلیسی ایران (TELLSI)شعبه گلستان را نیز عهده دار است، در خصوص فعالیت این انجمن در گلستان نیز گفت: انجمن تلسی استان گلستان دومین شعبه در سطح کشور است و متشکل از یازده نفر از اساتید حاذق رشته زبان انگلیسی دانشگاه های دولتی گلستان و گنبد و دانشگاه های آزاد اسلامی واحد گرگان ، علی آباد کتول و گنبد است.

استادیار دانشگاه گلستان با اشاره به برگزاری اولین کارگاه تخصصی تربیت مدرس (TTC) در شهریور ماه با همت انجمن تلسی گلستان، اظهار کرد: دانشجویان و اساتید علاقه مند رشته ی زبان می توانند با مراجعه به دفتر انجمن واقع در گرگان، پاساژ زرتشت، طبقه سوم، واحد ۷، و یا از طریق تماس با شماره ۳۲۵۳۶۲۰۷-۰۱۷ از کلاسها، کارگاه‌ها و برنامه های آموزشی این انجمن بهره مند شوند.

DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این خبر در بخش نظرات مطرح نمایید.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92