عناوين آخرين اخبار :  ...
۱۰۰ واحد دانشگاه آزاد زیان ده هستند/ کاهش وابستگی به شهریه


۱۰۰ واحد دانشگاه آزاد زیان ده هستند/ کاهش وابستگی به شهریه

سایت دکتری ( www.PhDL.net )

آمل – رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه واحد های زیان ده در کشور کاهش یافته است، افزود: شمار واحدهای زیان ده تا پایان سال گذشته به ۱۰۰ واحد کاهش یافته است. حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد

به گزارش خبرنگار مهر، حمید میر زاده چهارشنبه شب در گفتگو با خبرنگاران در آمل گفت:واحد های زیان ده در سال ۹۲ حدود ۴۷۲  واحد بود که ما توانستیم این رقم را تا پایان سال ۹۲ به ۲۳۵ واحد و تا پایان اسفند سال قبل به ۱۰۰ واحد برسانیم.

وی درباره دانشگاه آزاد واحدهای بابل و آمل با بیان اینکه این واحدها جزو واحد های مهم ما در کشور هستند و بسیار موفق عمل خواهند کرد، افزود:دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در بخش کتابخانه و دانشکده علوم پایه بسیار خوب عمل کرده است و مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد مطلوب بوده و قرار است بزودی یک استخر دراین مجموعه ورزشی ایجاد شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور تصریح کرد: یک شرکت بزرگ استانی برای همکاری با همه واحد های دانشگاه آزاد جهت سرمایه گزاری در طرح های دانش بنیانی که متعلق به دانشجویان دانشگاه، فارغ التحصیلان و اساتید دانشگاه است، اعلام آمادگی کرده است.

میرزاده با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل وآمل به دنبال کارهای دانش بنیان هستند، بیان کرد: خوشبختانه در واحد آمل و بابل کارهای دانش بنیان و تبدیل علم دانشگاهی به ثروت مد نظر است زیرا نیاز امروز جامعه دانشگاهی ما است و در هر دو مرکز شاهد توسعه مرکز رشد هستیم.

وی ادامه داد:در حال حاضر ۳۳۰ کارشناس ارشد و۷۰ رتبه دکتری در کشور داریم که قصد داریم با جذب اساتید این اعداد را افزایش دهیم.

رئییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور با اعلام اینکه سه هزار و ۲۶۴ استاد بصورت نیمه وقت وتمام وقت در استان با دانشگاه های آزاد همکاری دارند، بیان داشت:در سال جاری قصد داریم استاد هایی که دارای مدرک “phd”هستند را به این مجموعه اضافه کنیم.

حمید میرزاده در خصوص دانشگاه آزاد واحدآیت الله آملی گفت:در مرکز رشد واحد آمل تعدادی شرکت دانش بنیان و واحدهای فناور مستقر هستند و همه این شرکت ها برنامه ریزی می کنند تا محصولاتی که با تحقیقات خودشان بدست آوردند را به تولید انبوه برسانند.

وی تصریح کرد: طبق یک مصوبه، شورای دانش بنیان استان طرح بدست آمده را بررسی خواهند کرد و اگر دارای مزیت اقتصادی باشند یک وام بسیار مناسب در اختیارشان قرار می گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور خاطرنشان کرد: اخیرا موافقت نامه ای با دبیرخانه“d۸” معاونت محترم بین الملل امضا شد که زمینه بین المللی شدن این دانشگاه فراهم شده است.

میرزاده گفت: دانشگاه  آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی می تواند دانشگاه برتر و نمونه کشور و می تواند یک سرمایه ملی و بین المللی باشد.

وی  افزود: واحد بابل و آمل با توجه به ویژگی هایی که دارند میتوانند برای جذب استاد در حوزه تحصیلات تکمیلی و برای ایجاد شرکت دانش بنیان و اجرای طرح های فرهنگی اجتماعی موفق باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور با اشاره به اینکه واحد های زیان ده در کشور کاهش یافته است، افزود: واحد های زیان ده به ۲۳۵ واحد کاهش یافته است.

میرزاده درباره شهریه دانشگاه آزاد با بیان اینکه میزان وابستگی به شهریه تا سال ۹۶ را به ۶۰ درصد می‌رسانیم، افزود: بر این اساس واحد‌ها می‌توانند هر امری را برای رسیدن به این رقم مانند تبدیل به احسن امکانات و ابنیه‌ها و غیره انجام دهند.

وی در خصوص وضعیت فرهاد دانشجو گفت:دانشجو عضو هیت امنا دانشگاه آزاد بودند که در تاریخ بیستم فروردین ماه سال جاری به پایان رسید و شورای عالی انقلاب فرهنگی باید سه نفر جدید را تصویب کند.

در ادامه این نشست خبری حجت الاسلام علی اصغری معاون پارلمانی و امور مجلس شورای اسلامی دانشگاه آزاداسلامی کشور در خصوص انتخابات پیش رو گفت:بخشنامه ای را به تمامی واحد های دانشگاه آزاد کشور ابلاغ کرده ایم.

وی تصریح کرد:مجموعه ریاست واحد ها و کسانی که از دانشگاه آزاد قصد کاندید انتخابات مجلس پیش رو را دارند باید ۲۷ خرداد ماه ۹۴از سمت خود استعفا دهند.

عسگری با بیان اینکه دانشگاه آزاد باشگاه سیاسی نیست، افزود:دانشگاه آزاد اسلامی نقش حزبی در کشور نداشته است  و نخواهد داشت و دانشگاه در رابطه با  انتخاب آینده خبرگان ومجلس نقش بی طرفی خود را خواهدداشت.

معاون پارلمانی و امور مجلس شورای اسلامی دانشگاه آزاداسلامی کشور  در پایان گفت:اگر ثابت شود که کسانی که در دانشگاه ها مسئولیت دارند و از کاندید های انتخاباتی حمایت کنند و امکانات دانشگاه را در اختیارشان قرار دهند  بصورت جد برخورد خواهد شد.

DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این خبر در بخش نظرات مطرح نمایید.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92