عناوين آخرين اخبار :  ...
همکاری ۲ دانشگاه یو.سی.ال.ای و کالیفرنیا در تربیت اساتید جوان


همکاری ۲ دانشگاه یو.سی.ال.ای و کالیفرنیا در تربیت اساتید جوان

سایت دکتری ‌( www.PhDL.Net ) – دانشگاه UCLA و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا دانشمندان جوان را آماده تدریس می‌کنند.

دانشگاه کالیفرنیا

به گزارش پی اچ دی ال به نقل از ایسنا و به نقل از وبسایت رسمی دانشگاه UCLA، این مرکز بودجه ۲٫۸ میلیون دلاری برای آموزش اساتید جوان در رشته‌های علوم پایه، فناوری، مهندسی و ریاضیات دریافت کرده است.

در یک همکاری جدید بین دانشگاههایUCLA  و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، این دو مرکز دانشجویان فارغ التحصیل خود در مقطع دکترا را که در حال انجام تحقیقات فوق دکترای خود هستند و تجربه کار آزمایشگاهی و عملیاتی دارند، برای تدریس آماده می‌کنند.

مایکل کری استاد بیولوژی دانشگاهUCLA  و مدیر این پروژه گفت: در این برنامه همکاری، ما با استفاده از دانشجویان فوق دکترا و استفاده از متدهای جدید و خلاقانه، نسل جدیدی از اساتید را برای آموزش دانشجویان مقاطع پایینتر آموزش می‌دهیم.

وی افزود: به این ترتیب ما دانشجویان مستعد خود را به جریان کار وارد می‌کنیم و از توانایی آنها برای حل مشکلات علمی در عصر جدید بهره می‌گیریم.

این پروژه، پنج ساله است و بودجه ۲٫۸ میلیون دلاری آن، توسط موسسه ملی سلامت در آمریکا تامین شده است. با توجه به تعدد دانشجویان متقاضی، یک رقابت بین آنها وجود خواهد داشت. دانشجویان پذیرفته شده در قبال اختصاص ۲۵ درصد از زمانشان برای تدریس در دانشگاه ایالتی، از پشتیبانی سه ساله “مرکز سرمایه‌گذاری آموزش‌های فوق دکترای دانشگاه” UCLA UPLIFT)) بهره‌مند خواهند بود.

اریک ساندرز مدیر این مرکز گفت: در سال اول این پروژه و در فاز اول، دانشجویان برگزیده در مرکز آموزش‌های دانشگاه UCLA آموزش می‌بینند. آنها با روش‌های نوین تدریس آشنا شده و نحوه برقراری ارتباط موثر با دانشجویان و تربیت آنان در رشته‌های مختلف را می‌آموزند.

در سال دوم، دانشجویان با اساتید دانشگاه ایالتی کالیفرنیا مرتبط خواهند شد و از تجربیات آنها استفاده خواهند نمود و کلاس خواهند گرفت. پس از سال دوم، دانشجویان به دو دسته تقسیم می‌شوند. عده‌ای به تدریس در دانشگاه ادامه می‌دهند و عده‌ای دیگر به تدریس و کارهای آزمایشگاهی خواهند پرداخت.

کاترینا یامازاکی یکی از اساتید بیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا می‌گوید: این برنامه باعث ایجاد انگیزه فراوانی در بین دانشجویان فوق دکترا شده است. چرا که بسیاری از آنان به کار آکادمیک و تدریس علاقمند هستند.

مایکل کری در پایان مصاحبه خود افزود: یکی از مهمترین اهداف این برنامه ایجاد یک نسل جدید از اساتید، با تجربه تحصیل در مقطع فوق دکترا و تجربه کار آزمایشگاهی و تحقیقاتی است تا بتوانند تعداد زیادی از دانشجویان را در رشته‌های مختلف وخصوصا بیولوژی، آموزش دهند.

در حال حاضر مرکز UPLIFT در حال دریافت درخواست‌های دانشجویان فوق دکترای متقاضی است.

.      

DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این خبر در بخش نظرات مطرح نمایید.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92