عناوين آخرين اخبار :  ...
نوجوانان و جوانان بویژه دانشجویان،هدف اصلی سوداگران مواد مخدر


نوجوانان و جوانان بویژه دانشجویان،هدف اصلی سوداگران مواد مخدر

سایت دکتری ( www.PhDL.net )

همایش “اعتیاد و جوانان” با حضور جمع کثیری از دانشجویان، اساتید، کارکنان و صاحبنظران آسیب های اجتماعی در واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر علی عباسپور رئیس این واحد دانشگاهی با بیان اینکه متأسفانه مصرف مواد مخدر و روان گردان دربین برخی نوجوانان و جوانان به طور چشمگیری افزایش یافته است، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت و تلاش بسیاری برای مقابله با معضل اعتیاد صورت گرفته است ولی از آنجایی که سوداگران این عرصه همواره با راه‌های مختلف و پیچیده به دنبال اغفال جوانان هستند باید تلاش بیشتری در این زمینه صورت گیرد.

وی افزود: هدف اصلی سوداگران مواد مخدر، نوجوانان و جوانان بویژه دانشجویان است، بنابراین این وظیفه دانشگاهیان است تا با آگاه سازی دانشجویان نسبت به مخاطرات و آسیب های ناشی از مصرف موادمخدر و ایجاد شرایطی نا امن برای سوداگران آنها را از محیط دانشگاه دور کنند.

دکتر عباسپور تصریح کرد: علاوه بر علم آموزی و دانش محوری ایجاد محیط امن و سالم برای دانشجویان از جمله وظایف دانشگاهیان است که در این زمینه راهنمایی و همکاری دستگاه‌هایی نظیر پلیس پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر ضروراست.

وی ادامه داد: لازم است دانشگاه ها با برگزاری همایش های علمی تشویق و ترغیب جوانان به ورزش، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی از مخاطرات موجود درجامعه و بیش از پیش به این آسیب های اجتماعی فراروی جوانان و دانشجویان توجه کنند تا بتوان با ایجاد یک محیط مناسب و سالم، دانش آموختگانی متخصص و مفید برای جامعه و پیشرفت ایران اسلامی تربیت نمایند.

دکتر عباسپور ادامه داد: واحد علوم و تحقیقات به عنوان یک واحد تحصیلات تکمیلی آمادگی کاملی برای هرگونه همکاری تحقیقاتی، اختصاص و تعریف پایان نامه‌ها و تزهای دکتری برای مقابله و پیشگیری از مصرف مواد مخدر دارد.

دکتر بابایی معاون دانشجویی واحد علوم و تحقیقات نیز در این مراسم با بیان اینکه هدف این همایش آگاه سازی و اطلاع رسانی به دانشجویان در مورد مواد مخدر و آسیب های ناشی از مصرف آن است، گفت: برای رسیدن به این مقصود تنها نمی توان به برگزاری همایش بسنده کرد و نیازمند مشارکت تمام اقشار جامعه، نهادها و بخش های مختلف دولت است.

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، وی با بیان اینکه معاونت دانشجویی واحد علوم و تحقیقات برنامه هایی مدون و متنوع برای ایجاد محیطی مناسب و با نشاط برای تحصیل جوانان نظیر برگزاری المپیاد ورزشی در این واحد دارد، افزود: ورزش باعث نشاط روحی و سلامت جسمانی است و می توان با بهره مندی از فعالیت های ورزشی به ایجاد بستر سالم و با نشاط برای دانشجویان اقدام کرد.

انتهای پیام

DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این خبر در بخش نظرات مطرح نمایید.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92