عناوين آخرين اخبار :  ...
موفقیت جهاد دانشگاهی همدان در برگزاری نخستین دوره کمک پرستاری


موفقیت جهاد دانشگاهی همدان در برگزاری نخستین دوره کمک پرستاری

سایت دکتری ‌( www.PhDL.Net ) – مدیرکل دفتر نیازسنجی و پژوهش‌های آموزش جهاد دانشگاهی کشور از موفقیت و همکاری جهاد دانشگاهی همدان و دانشگاه علوم پزشکی در برگزاری نخستین دوره کمک پرستاری در استان ابرازخرسندی کرد.

جهاد دانشگاهی

به گزارش پی اچ دی ال به نقل از ایسنا، محمد کیا در مراسم اختتامیه دوره آموزشی کمک پرستاری که به همت جهاد دانشگاهی همدان برگزار شد، اظهار کرد: همکاری و هم‌افزایی که دانشگاه علوم پزشکی و مسؤولان جهاددانشگاهی استان همدان داشته‌اند، باید به عنوان یک الگو، روش و سرمشق برای سایر استان‌ها مطرح شود.

وی با بیان اینکه این دوره آموزشی خلائی اساسی در حوزه خدمات بیماران در بیمارستان‌های کشور را برطرف می‌کند، تصریح کرد: در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت کمک پرستاران با ارائه خدمات به بیماران می‌توانند رابطی میان بیماران و پرستاران محسوب شوند.

کیا افزود: معاونت درمان وزارت بهداشت و معاونت پرستاری کشور به جهاد دانشگاهی اعتماد کردند و برگزاری دوره‌های آموزشی کمک پرستاری را به این نهاد انقلابی سپردند.

وی عنوان کرد: همکاری دانشگاه علوم پزشکی با جهاد دانشگاهی استان همدان به نحو مطلوب و اثربخشی شکل گرفته و باعث شده نخستین مراسم اختتامیه دوره آموزشی کمک پرستاری در این استان برگزار شود.

مدیرکل دفتر نیازسنجی و پژوهش‌های آموزش جهاد دانشگاهی کشور ضمن قدردانی از همکاری شایسته جهاد دانشگاهی استان همدان برای اجرای این طرح، از کمک پرستاران خواست با بیماران رفتار مناسبی داشته باشند و بدانند عملکرد آنها در ذهن مدیران باقی می‌ماند.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی تنها نهاد اجرایی شکل گرفته از طریق شورای عالی انقلاب فرهنگی است، ادامه داد: پس از تشکیل انقلاب اسلامی و شورای عالی انقلاب فرهنگی، رهبر معظم انقلاب فرمان تشکیل جهاد دانشگاهی را تحت نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی صادر کردند.

کیا تصریح کرد: جهاد دانشگاهی تنها مجموعه‌ای در کشور است که تفکر دانشگاه نسل سوم و چهارم را در خود ایجاد کرده است.

وی خاطرنشان کرد: پژوهشگاه رویان و ۱۸ پژوهشگاه دیگر توانسته‌اند بیش از ۳۰۰ دانشجوی پژوهش‌جو را در رشته دکتری شکل دهد و از کشورهای دیگر نیز دانشجو بپذیرد.

کیا از تأسیس شرکت‌های دانش‌بنیان در جهاد دانشگاهی خبر داد و گفت: تا کنون ۱۷۰ شرکت دانش‌بنیان موفق به ثبت شرکت شده‌اند.

وی از وجود ۴۳ مرکز آموزشی علمی کاربردی در سطح کشور خبر داد و افزود: یک مجتمع آموزشی با فضای بیش از ۱۰ هزار مترمربع در استان همدان در حال احداث است.

وی با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت توسط جهاد دانشگاهی، گفت: سالیانه بیش از ۷۰۰ هزار نفر در دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی به عنوان آموزش عالی دوره می‌بینند.

کیا از آموزش‌های بدو استخدام توسط این نهاد انقلابی خبر داد و اظهار کرد: بدین منظور ۱۳ هزار نفر برای گذراندن دوره‌های آموزشی جهاد دانشگاهی ثبت‌نام کرده‌اند که تا کنون ۶ هزار نفر دوره‌ها را گذرانده‌اند.

وی با بیان اینکه آموزش‌های جهاد دانشگاهی به صورت کاملا استاندارد برگزار شده است، اضافه کرد: در آموزش‌ها هیچ‌گونه کوتاهی نشده و سختگیرانه‌ترین دوره‌ها در جهاد برگزار شده است.

مدیرکل دفتر نیازسنجی و پژوهش‌های آموزش جهاد دانشگاهی کشور تصریح کرد: دوره‌های مشابه برای کشور عراق برگزار شد و به گونه‌ای بود که افراد پس از دریافت آموزش‌ها در کشور خود مدرس این دوره‌ها شده‌اند.

DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این خبر در بخش نظرات مطرح نمایید.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92