عناوين آخرين اخبار :  ...
فارغ‌التحصیل دانشگاه شریف برگزیده نخستین جایزه جهانی "یوسرن"


فارغ‌التحصیل دانشگاه شریف برگزیده نخستین جایزه جهانی "یوسرن"

سایت دکتری ‌( www.PhDL.Net ) – دکتر مرتضی محمودی فارغ‌التحصیل مقطع دکتری از پژوهشکده علوم و فناوری نانوی دانشگاه صنعتی شریف موفق به کسب نخستین جایزه جهانی «USERN» (شبکه جهانی آموزش و پژوهش علمی) شد.

یوسرن

به گزارش پی اچ دی ال به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، نخستین جایزه جهانی «USERN» (شبکه جهانی آموزش و پژوهش علمی) به پنج دانشمند جوان زیر ۴۰ سال در پنج شاخه علمی اعطا شد. از این میان دکتر مرتضی محمودی فارغ التحصیل مقطع دکتری از پژوهشکده علوم و فناوری نانوی دانشگاه صنعتی شریف که درحال حاضر دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران و نیز “Instructor” دانشکده پزشکی دانشگاه هاروارد است یکی از پنج دانشمند منتخب این جایزه بود.

بر اساس این گزارش، نخستین جایزه جهانی «یوسرن»، در سومین روز از برگزاری گردهمایی دانشمندان یک درصد برتر جهان که از ۱۸ تا ۲۰ آبان ماه ۹۵ (هشتم تا دهم نوامبر) به میزبانی ایران در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد، در برج آزادی تهران به برندگان اعطا شد.

الکساندر لی‌مانژ ، لوکاس جوپا، مرتضی محمودی، جمشید آقایی و فلوریس دلانژ پنج دانشمندی هستند که موفق به کسب این جایزه معتبر علمی شده‌اند.

خاطرنشان می‌شود؛ شبکه جهانی آموزش و پژوهش علمی UNIVERSAL SCIENTIFIC EDUCATION & RESEARCH NETWORK، دی ماه سال گذشته، به ابتکار دکتر نیما رضایی، دانشمند علوم پزشکی ایران و از دانشمندان یک درصد برتر علوم پزشکی جهان با هدف برداشتن مرزهای علمی، ایجاد و توسعه ارتباطات و تعاملات گسترده علمی بین محققان و بویژه دانشمندان سراسر دنیا در ۲۲ حوزه علمی پایه‌گذاری شد.

این جایزه،‌ با برپایی سالانه کنگره یوسرن،‌ به محققان و دانشمندان جوان زیر ۴۰ سال ۲۲ رشته علمی در سراسر جهان برای هر پیشرفت نوین یا موفقیت در پژوهش‌های علمی در پنج رشته علمی علوم پزشکی، علوم زیستی، علوم صوری، علوم فیزیک و علوم اجتماعی اعطا خواهد شد. جایزه ۱۰ هزار دلاری یوسرن شامل ۵ هزار دلار جایزه نقدی و ۵ هزار دلار تسهیلات علمی است.

گفتنی است، موسس یوسرن،‌ آثار علمی و تحقیقاتی برگزیده برای دریافت جایزه یوسرن، توسط دانشمندان یک درصد برتر و نوبلیست‌ها تایید شده‌اند و از آن جا که ۱۱ برنده نوبل عضو کمیته داوری جایزه یوسرن بوده‌اند، کسب این جایزه می‌تواند موفقیت بزرگی برای یک محقق یا دانشمند جوان به شمار رود.

برای دریافت جایزه یوسرن، بیش از ۵۷۰ دانشمند جوان زیر ۴۰ سال از ۱۰ کشور جهان به کمیته داوری معرفی شده بودند که از این مجموع ۴۶ نفر به مرحله نهایی راه یافتند و نهایتا از میان نامزدهای اصلی، پنج دانشمند جوان در پنج شاخه علمی انتخاب شدند.

شایان ذکر است؛ در پایان این مراسم با اهدای جوایز یادبود از جمعی از دانشمندان ایرانی و خارجی یک درصد برتر جهان نیز که در برگزاری پنل‌های علمی گردهمایی مشارکت داشتند، تقدیر شد.

DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این خبر در بخش نظرات مطرح نمایید.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92