عناوين آخرين اخبار :  ...
سیاست دانشگاه آزاد در راستای تولید ثروت تدوین شده است


سیاست دانشگاه آزاد در راستای تولید ثروت تدوین شده است

سایت دکتری ( www.PhDL.net )

همدان-رئیس دانشگاه آزاد همدان گفت: سیاست دانشگاه آزاد در راستای تولید ثروت تدوین شده است. جامعه بزرگی

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه آزاد همدان شامگاه سه شنبه میزبان اعضا هیئت علمی خود بود که به مناسبت هفته معلم در دانشکده هنر این مجموعه گردهم آمدند تا از تعدادی از فعالان یک سال اخیر علم و دانش تقدیر کنند.

رئیس دانشگاه آزاد همدان در این مراسم با اشاره به سیاست‌های دانشگاه آزاد، عنوان کرد: در سال جاری تعدادی رشته جدید به دانشگاه آزاد همدان اضافه خواهد شد.

سعید جامعه بزرگی ادامه داد: سیاست دانشگاه آزاد اسلامی نه فقط در تولید علم بلکه در زمینه کسب درآمد و تولید ثروت تدوین شده و باید دانش خود را برای کشور خود استفاده کنیم چراکه دانشگاه آزاد از رشته‌های دانش بنیان حمایت‌های مالی دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همدان با اشاره به لزوم بهره وری بیشتر در دانشگاه اذعان داشت: زیر ساخت‌های پژوهشی بسیار مناسب است و از برترین‌ها در کشور و استان هستیم.

جامعه بزرگی اذعان داشت: تعدادی از اعضا هیئت علمی به درجه دانشیاری ارتقا یافته‌اند و نیازمند اساتید با رتبه‌های بالا هستیم کمااینکه ۵۰ درصد از هزینه تحصیل در مقطع دکتری را دانشگاه آزاد به اعضا هیئت علمی پرداخت می کند.

اعضا برجسته دانشگاه‌های کشور علاقمند به تدریس در دانشگاه آزاد همدان هستند وی با اشاره به اینکه از اساتید میهمان در رشته‌های ارشد استقبال می‌کنیم، اذعان داشت: اعضا برجسته دانشگاه‌های کشور علاقمند به تدریس در دانشگاه آزاد همدان هستند.

وی اذعان داشت: هر چه دانشگاه پویایی داشته باشیم اعضا آن نیز پویا تر می‌شوند و نیازمند افزایش ارتباط بین استاد و دانشجو هستیم.

جامعه بزرگی با اشاره به اینکه منابع رشته‌های درسی قدیمی است و باید منابع درسی به روز شود، اظهار داشت: در بخش تحصیلات تکمیلی باید بتوان در رشته‌های مختلف کاربردی عمل کنیم تا در راستای درآمد زایی قدم بر داریم.

وی اظهار داشت: رشته‌های کلاسیک در حال به فراموشی سپرده شدن‌ هستند و باید رشته میان رشته ای را تدوین کنیم.

معاون پژوهشی دانشگاه نیز در این مراسم گفت: استاد مطهری در زمینه‌های فرهنگی کارهای خوبی انجام داده و کتاب‌های وی در حل مشکلات جامه موثر است.

اصغر تیموریان ادامه داد: جذب هیت علمی در دانشگاه آزاد برای جابجایی در دانشگاهایی که دانشجویان آن کم است تا ۲۰ خرداد در کل کشور انجام می‌گیرید.

وی با اشاره به اینکه ۱۸ نفر از اعضای هیئت علمی در دوره دکترا موفق به کسب مدرک شده‌اند، اذعان داشت: ۱۵ نفر از بورسیه‌ها نیز به استادیاری ارتقاء یافته‌اند.

وی افزود: پیامبران و معلمان یک الگو هستند و همه باید قدر شناس جایگاه معلمین باشیم و برای اعضا هیئت علمی دورهای معرفت افزایی برگزار خواهد شد کمااینکه در سال گذشته نیز برگزار شد.

تیموری با اشاره به سختی‌های تاسیس رشته در یک مرکز  اذعان داشت: ۱۶۴ رشته در دانشگاه آزاد همدان وجود دارد که ۱۳ رشته فوق لیسانس نیز در این مرکز در حال تاسیس است و دو رشته در دکتری در دست بررسی است.

نماینده ولی فقیه در  دانشگاه آزاد همدان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه خدای متعال در قرآن کریم انسان را به عنوان جانشین در زمین معرفی می‌کند، اذعان داشت: در نظر فرشتگان اولویت خلافت بر زمین خود بودند و حوزه اسحفاظی خلافت انسان کره زمین نیست بلکه همه هستی است.

حجت الاسلام حمید رضا طالقانی اذعان داشت: اگر قرار بود انسان در کره زمین خلیفه باشد لازم به اعتراض نبود چرا که این کره در عالم چیزی به حساب نمی آید.

وی با بیان اینکه خدای متعال تمام علوم را به انسان آموزش داده است، افزود: تقدیر از معلمان تقدیر از خداست چرا که معلمان ملاک خلافت الهی را در خود دارند.

درپایان از ۲۷ استاد نمونه دانشگاه تجلیل شد.

DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این خبر در بخش نظرات مطرح نمایید.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92