عناوين آخرين اخبار :  ...
راه‌اندازی دانشکده مجازی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز


راه‌اندازی دانشکده مجازی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز

سایت دکتری ‌( www.PhDL.Net ) – با حضور رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و معاون سازمان برنامه و بودجه کشور، دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی شیراز افتتاح شد.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز

به گزارش پی اچ دی ال به نقل از ایسنا، دانشکده مجازی علوم پزشکی شیراز به‌ عنوان دومین دانشکده مجازی کشور در این زمینه به‌شمار می‌رود که شیوه جذب دانشجو در آن از طریق کنکور خواهد بود.

علی نوبخت رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در آیین گشایش این دانشکده، راه‌اندازی آن را گامی برای ارتقای خدمات سلامت در جامعه برشمرد و افزود: به کمک یک سری آموزش‌های مجازی می‌توان از حالت سنتی خارج و به سوی آموزش‌های جدید با روش‌های نو برویم و دانشکده‌های مجازی برای ارائه این خدمت آمده‌اند.

معاون توسعه امور اجتماعی و عمومی سازمان برنامه و بودجه کشور هم در این آیین، پیش بینی بسته‌هایی برای گروه های هدف حوزه سلامت را در تکمیل فعالیت‌های این دانشکده، پیشنهاد داد.

سعید نمکی با بیان اینکه نباید در این دانشکده تنها به دنبال آموزش پزشک باشیم، افزود: باید از این خدمت برای آموزش دیگر ارایه دهندگان خدمات سلامت مانند پرستاران و مراقبان سلامت هم بهره ببریم که این می تواند بزرگترین خدمت به مردم باشد.

وی تاکید کرد: اگر از این امکانات برای خدمت به مردم استفاده کنیم، برنده هستیم و باید بکوشیم خدمات را بررسی کرده و کاربردی‌تر کنیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز هم گفت: پس از تهران، این دومین دانشکده مجازی در دانشگاه های علوم پزشکی کشور است که آغاز به کار می کند.

محمدهادی ایمانیه، افزود: از این دانشکده مجازی برای پزشکان عمومی که دوره‌های آموزشی را می گذرانند و آموزش پزشکان خانواده بهره می‌بریم.

وی شیوه جذب دانشجو در این دانشکده را از راه کنکور و به کمک اعضای هیات علمی معرفی کرد و ادامه داد: برای این دانشکده دو مقطع کارشناسی ارشد پیش بینی شده و پیگیر جذب پنج رشته در مقطع دکترا هستیم.

رییس مرکز آموزش مداوم قطب آموزش الکترونیکی دانشگاه نیز با معرفی بیشتر این دانشکده، گفت: این دانشکده با دارا بودن استودیو ضبط صدا و کلاس های مجهز به سیستم های الکترونیکی و سالن، راه اندازی می شود.

مجیدرضا فرخی راه اندازی این دانشکده را گامی در راستای تولید زیرساخت های مجازی دانست تا درس‌ها در بستر مجازی آموزش داده می شود.

وی از فعالیت یک دوره یادگیری الکترونیکی در دانشگاه خبر داد که ۲۲ دانشجو دارد و اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز در طی چهار سال گذشته، ۱۳ دوره الکترونیکی برای دانشگاه‌های علوم پزشکی عضو کلان منطقه پنج و دیگر دانشگاه‌های کشور برگزار کرده است.

فرخی همچنین با اشاره به پیشگامی این دانشگاه در تدوین آیین نامه دوره های الکترو نیکی، گفت: این آیین نامه در دانشگاه علوم پزشکی شیراز نوشته و به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارایه شده است.

دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مجهز به چهارصد جلد کتاب مجازی بوده و با حضور چهار عضو هیات علمی، دو عضو هیات علمی وابسته و نیز همکاری استادان و اعضای هیات علمی دیگری در سراسر کشور، در شیراز کار خود را آغاز کرد.

DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این خبر در بخش نظرات مطرح نمایید.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92