عناوين آخرين اخبار :  ...
۲۰ درصد اعضای هیات علمی علوم پزشکی همدان از خانواده ایثارگران هستند


۲۰ درصد اعضای هیات علمی علوم پزشکی همدان از خانواده ایثارگران هستند

سایت دکتری ( www.PhDL.net )

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: ۵ درصد از دانشجویان و ۱۲ درصد از اعضای هیات علمی دانشگاه از خانواده شاهد و ایثارگر هستند که با احتساب قوانین آئین نامه ایثارگران جمع اعضای هیات علمی عضو جامعه ایثارگران به ۲۰ درصد افزایش می یابد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)_منطقه همدان، دکتر “حبیب الله موسوی بهار” در همایش سالیانه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی به داشتن جامعه ایثارگر خوب و شایسته افتخار می کند، اظهار کرد: جامعه ایثارگر دانشگاه همدان در سطح کشور و استان حائز رتبه های برتر شده اند.

وی افزود: وضعیت تحصیلی جامعه ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی همدان مطلوب است چراکه ۵ درصد از دانشجویان و ۱۲ درصد از اعضای هیات علمی دانشگاه از خانواده شاهد و ایثارگر هستند که با احتساب قوانین آئین نامه ایثارگران جمع اعضای هیات علمی عضو جامعه ایثارگران به ۲۰ درصد افزایش می یابد.

موسوی بهار اضافه کرد: با توجه به اینکه دانشگاه علوم پزشکی همدان دارای ۵۷ رشته در مقاطع مختلف از کارشناسی تا دکترای تخصصی است فضای مناسبی برای رشد و بالندگی دانشجویان به ویژه جامعه شاهد و ایثاگران فراهم شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس افراد برای دفاع از نظام اسلامی به جبهه ها رفتند، تصریح کرد: امروز که نبرد جنگ نرم و غیرملموس در جریان است باید از راه جهاد علمی از کشور دفاع کرد.

موسوی بهار در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه ایران در علوم پزشکی رتبه هفدهم جهانی را به خود اختصاص داده است، بیان کرد: ایران در حوزه علوم پزشکی در منطقه خاورمیانه و آسیای میانه رتبه نخست را دارد.

وی اضافه کرد: ایران در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ بالاترین رشد علمی در منطقه و جهش علمی جهان را کسب کرده است.

دانشگاه علوم پزشکی همدان ۲۶۰ دانشجو از خانواده شاهد و ایثارگر دارد

رئیس ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی همدان نیز با بیان اینکه نخستین همایش دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه در سال ۷۳ برگزار شد، گفت: امروز بیستمین همایش را برای گرامیداشت یاد و خاطره دلیرمردانی که از کشور دفاع کردند برگزار می کنیم.

“سیدجواد موسوی بهار” با اشاره به اینکه از ۶۰۰۰ دانشجوی دانشگاه تعداد ۲۶۰ نفر از خانواده شاهد و ایثارگر هستند، تصریح کرد: ۱۴ نفر از آنها در مقطع دکترای تخصصی، ۱۱۵ نفر دکترای عمومی، ۱۲ نفر کارشناسی ارشد و ۱۱۹ نفر نیز در مقطع کارشناسی مشغول تحصیل هستند.

وی افزود: ۵۴ نفر از دانشجویان ایثارگر دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی حائز رتبه های برتر شده اند که در این همایش از آنها تجلیل می شود.

به گزارش ایسنا؛ در پایان از ۵۴ دانشجو خانواده شاهد و ایثاگر دانشگاه حائز رتبه های برتر شده اند تجلیل شد.

انتهای پیام

DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این خبر در بخش نظرات مطرح نمایید.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92