عناوين آخرين اخبار :  ...
دانشگاه آزاد همواره با برخوردهای سیاسی مواجه بوده است


دانشگاه آزاد همواره با برخوردهای سیاسی مواجه بوده است

سایت دکتری ‌( www.PhDL.Net ) – رئیس دانشگاه آزاد با بیان اینکه این دانشگاه همواره با برخوردهای سیاسی مواجه بوده است،گفت: تاکنون ۲ بار تحقیق و تفحص از دانشگاه‌ها صورت گرفته که هر دو بار از دانشگاه آزاد اسلامی بوده و تاکنون کسی از دانشگاه‌های علمی کاربردی،پیام نور و دیگر دانشگاه ها سوالی در راستای امکانات و فضاهای آموزشی نکرده است. تنها دانشگاهی که به مجلس، وزارت علوم و سایر دستگاه‌های مرتبط گزارش مستند ارائه داده، دانشگاه آزاد اسلامی است.

636189482581059288.jpg

به گزارش پی اچ دی ال به نقل از ایسنا، دکتر میرزاده در جلسه هیات امنای استان مرکزی که عصر دیروز در سازمان مرکزی برگزار شد، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی خوشبختانه در ۳ سال اخیر مجموع اندوخته های واحدهای این دانشگاه مثبت بوده است، البته این به معنی نبود واحد زیان ده نیست بلکه حاصل تلاش تمامی واحدها برای جبران واحدهای زیان ده است.

وی به چالش های پیش روی دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت: ما در دانشگاه آزاد اسلامی با سه چالش کاهش جمعیت دانشجویی، وجود ۲۳۰۰ رقیب و کم لطفی ها و حتی کارشکنی مواجه هستیم.

دکتر میرزاده با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی همواره با برخوردهای سیاسی مواجه بوده است،گفت: زمانی که دانشگاه آزاد اسلامی تمامی امکانات و فضاهای مناسب را دارد، و استانداردهای آموزش عالی را رعایت می کند، چرا باید با عدم حمایت از این دانشگاه و عدم استفاده از امکانات و شرایط آن، باری بر دوش دولت قرار گیرد؟

وی به نسبت استاد به دانشجو در این دانشگاه اشاره کرد و گفت: در حال حاضر نسبت استاد تمام وقت به دانشجو ۱ به ۴۷ است که این نسبت در کشور ۱ به ۶۴ است.

دکتر میرزاده با اشاره به رتبه جهانی تولید علم در دانشگاه ‌آزاداسلامی گفت: رتبه دانشگاه آزاد اسلامی در ۴ سال اخیر رشد بسزایی داشته و امروز این دانشگاه توانسته با کسب رتبه ۱۶۲، در میان ۲۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار گیرد. کسب این رتبه تنها حاصل تلاش حدود ۴۰ واحد جامع دانشگاه‌آزاد اسلامی است که مجری دوره دکتری هستند.همچنین ۵۳ درصد از کل تولیدات علمی دانشگاه در مدت مذکور بوده است.

توسعه تحصیلات تکمیلی بستر مناسبی برای جذب اعضای هیات علمی فراهم کرده است

وی با بیان اینکه توسعه تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی موجب اشتغالزایی شده است، گفت: اگر توسعه تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه نبود، قطعاً تعداد فارغ التحصیل بیکار در کشور افزایش پیدا می کرد چراکه توسعه تحصیلات تکمیلی بستر مناسبی برای جذب اعضای هیات علمی فراهم کرده است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی همچنین با تاکید بر حذف کاغذ و راه اندازی اتوماسیون اداری در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور گفت: در راستای سرعت بخشی به انجام امور و تکریم ارباب رجوع ۳۵ سامانه در ۳ سال گذشته راه اندازی شده است و اکنون ۵۳ سامانه در سیستم اتوماسیون دانشگاه برای حوزه های مختلف دانشگاه بکار گرفته شده است.

به گزارش پی اچ دی ال به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، بودجه استان مرکزی با اصلاحاتی و با تاکید بر تقویت حوزه پژوهشی و تامین سهم بودجه پژوهشی از محل دانش بنیان به تصویب اعضای جلسه هیات امنای استان رسید.

بودجه استان مرکزی از حیث منابع و مصارف ۲۷۰ میلیارد تومان و از حیث درآمد و هزینه ۲۱۲ میلیارد تومان به تصویب اعضا رسید.

DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این خبر در بخش نظرات مطرح نمایید.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92