عناوين آخرين اخبار :  ...
دانشگاه آزاد "مرکزی" به دنبال یکپارچه‌سازی حق جذب هیأت علمی


دانشگاه آزاد "مرکزی" به دنبال یکپارچه‌سازی حق جذب هیأت علمی

سایت دکتری ( www.PhDL.net )

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی در خصوص حق جذب اعضای هیأت علمی گفت: ما به دنبال پرداخت عادلانه حق جذب هستیم و یکپارچه‌سازی پرداخت حق جذب اعضای هیأت علمی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی مورد نظر شورای استان است .

‌به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه مرکزی – دکتر نظام‌آبادی دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی در ششمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان ضمن تشکر از میزبانی واحد نراق و آروزی قبولی طاعات و عبادات در ماه مهمانی خدا بیان کرد: سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و هیات امناء استان در خصوص نهایی کردن و پیگیری ساختمان‌ها و اراضی که فاقد پروانه ساخت و پایان کار تاکید دارند و ضرورت دارد که واحدها در این خصوص اهتمام ویژه داشته باشند .

  دبیر هیات امنای استان مرکزی در ادامه بیان کرد: پیگیری مطالبات واحدها از اداره بهزیستی بسیار مورد تاکید است و واحدها موظف هستند که ماهیانه گزارش مطالبات  و وصول مطالبات را به استان  اعلام کنند.

 وی با اشاره به موضوع پرداخت کارانه به کارکنان و کنترل هزینه‌ها در واحدها گفت: کارانه فقط به کارکنانی که حق مهارت و حق تخصص دریافت نمی‌کنند پرداخت شود تا رضایتمندی کارکنان بیشتر شده و عدالت در وضعیت حقوقی پرسنل مرتبط رعایت شود.

 رییس واحد اراک بیان کرد: نقطه نظرات واحدها در پایش بخشنامه‌ها نیز مورد تاکید است و واحدها با ارائه پیشنهادهای سازنده می‌توانند ما را در بررسی و پایش دقیق بخشنامه ها کمک کنند

 وی با اشاره به اهمیت برگزاری کلاس‌های درس مقاطع تحصیلات تکمیلی با بالاترین کیفیت اظهارکرد: با توجه به بخشنامه سازمان مرکزی تدریس دانشجویان دوره دکتری در مقاطع تحصیلات تکمیلی ممنوع است و کلیه روسای واحدهای استان بر این موضوع به دقت نظارت کنند تا در راستای افزایش تعداد دانشجویان این مقاطع، کیفیت آموزشی لازم نیز تحقق یابد.

 نظام آبادی با بیان اهمیت و حساسیت مقوله امتحانات اظهار کرد: برای بهتر برگزار کردن امتحانات می‌توان از اهرم‌های نظارتی و اهرم‌های تشویقی استفاده کرد. اگر امتحانات به خوبی حضانت نشود می‌تواند خسارت معنوی سنگینی را وارد و حیثیت دانشگاه را خدشه‌دار کند

 رییس شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان ضمن تشکر از زحمات روسای واحدها و مراکز آموزشی استان، تلاش مجدانه و توجه کافی به بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های ارسالی از سوی سازمان مرکزی را خواستار شد.

بهرامسری رئیس دبیرخانه استان مرکزی گفت: واحدها برنامه ششم را مبنای حرکت و اقدامات خود قرار دهند و پایان هرفصل مطابق برنامه میزان تحقق برنامه، اختلاف و انحراف از برنامه و دلایل انحراف را هر سه ماه یکبار به استان گزارش کنند.

 رئیس دبیرخانه استان مرکزی گفت: بازدید کمیته‌های نظارت و ارزیابی استان از واحدها و مراکز آموزشی استان آغاز شده است.

 در ادامه جلسه اعضای شورای دانشگاه استان پیرامون دستور جلسه که با موضوعاتی همچون پیگیری و نهایی کردن وضعیت زمین و ساختمان‌های فاقد سند واحدها و مراکز آموزشی، بررسی آخرین وضعیت پایان کار ساختمان واحدهای استان، بررسی اقدامات انجام شده در بخش ساها در واحدهای استان، بررسی اقدامات واحدها در زمینه تولیدات گلخانه‌ای، بررسی اقدامات واحدها در زمینه فعالیت‌های سرمایه‌گذاری و اقتصاد دانش‌بنیان، بررسی اقدامات واحدها در خصوص بازبینی پرداخت حق جذب اعضای هیات علمی، بررسی و تصمیم‌گیری در مورد نحوه پرداخت کارانه کارکنان واحدهای استانی، بررسی نقطه نظرات و تصمیم گیری در خصوص موضوع پایش واحدها در استان، پیگیری اقدامات انجام شده توسط واحدها در خصوص بررسی وضعیت همکاری اعضای هیات علمی تمام وقت، نیمه وقت، بازنشسته یا شاغل در سایر دانشگاه‌ها و موسسات، بررسی اقدامات اجرایی واحدها با نگاه به مصوبات هیأت امنا و کمیسیون دائمی هیات امنای استان، بررسی وضعیت مطالبات اداره کل بهزیستی استان در واحدهای دانشگاهی، بررسی میزان تطبیق علمکرد واحدهای استان با توجه به برنامه مدون پنج ساله ششم به بحث و تبادل نظر و تصمیم‌گیری پرداختند.

 در پی مطرح شدن این موضوعات و بحث و تبادل نظر روسای واحدها، مقرر شد این موضوعات در استان جمع‌بندی، اولویت‌گذاری و مدون شود تا بدین وسیله اقدامات و پیگیری‌های لازم به طور سازمان‌یافته و هماهنگ بین واحدهای استان انجام شود .

 دکتر حسن خیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق در این جلسه با اشاره به فرازهایی از دعا ابوحمزه ثمالی گفت: در این دعا مضامین بسیار عالی و متعالی وجود دارد، از این دعا استفاده می‌شود که خیر فقط روزه‌داری و اقامه نماز نیست بلکه حسن تدبیر، خدمت به دیگران و گره‌گشایی مشکلات دیگران از مصادیق حکمت و خیر است.

انتهای پیام

DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این خبر در بخش نظرات مطرح نمایید.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92