عناوين آخرين اخبار :  ...
حمایت ستاد توسعه علوم شناختی از طرح‌های برتر مدرسه تابستانه


حمایت ستاد توسعه علوم شناختی از طرح‌های برتر مدرسه تابستانه

سایت دکتری ‌( www.PhDL.Net ) – همزمان با برگزاری مدرسه تابستانه علوم شناختی تیم‌های ۱۰ نفره دانشجویی اقدام به تعریف طرح‌های پژوهشی می‌کنند و پروژه‌هایی که حائز شرایط باشند، مورد حمایت ستاد علوم شناختی قرار می‌گیرند.

مدرسه تابستانه علوم شناختی 2

به گزارش پی اچ دی ال به نقل از ایسنا، دکتر رضا پناهی، مسؤول کمیته دانشجویی ستاد علوم شناختی با اشاره به برگزاری مدرسه تابستانه علوم اعصاب شناختی گفت: این مدرسه توسط انجمن علوم اعصاب ایران و با حمایت ستاد توسعه علوم وفناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این مدرسه در محل دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شده است، خاطرنشان کرد: این مدرسه از روز شنبه ۷ مرداد ماه آغاز شده و تا روز ۱۲ مرداد ماه ادامه دارد. این مدرسه تابستانی با هدف آشنایی دانشجویان با  فناوری‌های نوین شناختی، تقویت کار گروهی و تفکر بین رشته‌ای با تاکید بر اجرای پروژه‌های علمی برگزار شده و کلاس‌های این مدرسه، ویژه دانشجویان علوم پزشکی، علوم پایه، روانشناسی و فنی و مهندسی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای حرفه‌ای است.

پناهی بازدید و اجرای دوره‌های عملی در آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و بازدید از کلینیک مغز و شناخت را از جمله برنامه‌های جنبی این مدرسه تابستانه نام برد و یادآور شد: هدف ستاد علوم شناختی از برگزاری این مدرسه، آشنا کردن محققان حوزه‌های پزشکی، روانشناسی، فنی و مهندسی و رشته‌های مختلف با حوزه علوم شناختی و علوم اعصاب است. 

مدیر اجرایی برنامه مدرسه تابستانه علوم اعصاب و شناخت با اشاره به حضور ۵۵ دانشجو در این دوره آموزشی، اظهار کرد: شرکت‌کنندگان در قالب گروه‌های ۱۰ تا یازده نفره تقسیم‌بندی شده‌اند و هر تیم در طول برگزاری این دوره باید حداقل یک پروژه را در حوزه‌های مرتبط با علوم اعصاب و شناختی اجرا کند.

پناهی تاکید کرد: این مدرسه با حضور اساتید حوزه علوم شناختی در حال برگزاری است و طرح‌های ارائه شده در پایان دوره داوری شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم مورد حمایت ستاد توسعه فناوری‌های علوم شناختی قرار خواهند گرفت.

وی با اشاره به حضور شرکت‌کنندگان در آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز یادآور شد: در روز چهارشنبه، ۱۱ مردادماه شرکت کنندگان در این مدرسه از این آزمایشگاه بازدید خواهند داشت و طی آن علاوه بر بازدید از بخش‌های مختلف این آزمایشگاه، به صورتی نظری با نقشه‌برداری مغز آشنا خواهند شد.

پناهی معرفی علوم اعصاب و علوم شناختی، حافظه، یادگیری، آگاهی، توجه، تصمیم‌گیری، شناخت اجتماعی، خواب و بیداری، فلسفه ذهن و نقشه‌برداری مغز را از جمله موضوعات مورد بحث در این مدرسه تابستانه نام برد و گفت: در این مدرسه کلاس‌های تخصصی با موضوعات مختلف علوم اعصاب شناختی همچون تشریح عملی مغز انسان، حس و ادراک، نوروساینس مدل‌سازی شناختی، بیماری‌های عصبی، توانبخشی شناختی و پژوهش در علوم اعصاب و کار تیمی با رویکرد علوم اعصاب برگزار می‌شود.

DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این خبر در بخش نظرات مطرح نمایید.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92