جزئیات بیست‌وپنجمین جشنواره دانشجویان نمونه تشریح شد | PhD
عناوين آخرين اخبار :  ...
جزئیات بیست‌وپنجمین جشنواره دانشجویان نمونه تشریح شد


جزئیات بیست‌وپنجمین جشنواره دانشجویان نمونه تشریح شد

سایت دکتری ‌( www.PhDL.Net ) – مسئول دبیرخانه جشنواره دانشجویان نمونه وزارت بهداشت از اصلاح آیین‌نامه دانشجویان نمونه کشوری خبر داد و گفت: در این آیین‌نامه نمره زبان دانشجویان از ۵۵ به ۵۰ کاهش و امتیاز دانشجویان متأهل از ۱ به ۲ افزایش یافته است.

دانشجویان پزشکی

سیدنصرت‌الله موسوی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این مطلب به جزئیات برگزاری بیست‌وپنجمین جشنواره دانشجویان نمونه اشاره کرد و گفت: این جشنواره در سه بخش مختلف آموزشی (ارزیابی معدل تحصیلی دانشجویان در طول چند ترم)، محاسبه امتیازات پژوهشی و فرهنگی دانشجویان در دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: در جشنواره دانشجویی امسال بخش شئون دانشجویی که براساس آن دانشگاه‌ها میزان پایبندی دانشجویان به فرایض دینی، مشارکت آنها در مراسمات مذهبی،  فعالیت‌های فرهنگی،‌ شرکت در اردوهای راهیان نور و غیره ارزیابی و به جشنواره معرفی می‌شوند.

مسوول دبیرخانه جشنواره دانشجویان نمونه وزارت بهداشت افزود: دانشجوی نمونه به دانشجویی گفته می‌شود که در سه حوزه آموزشی، فرهنگی و پژوهشی فعالیت‌های چشمگیری داشته باشد. جشنواره دانشجویان نمونه امسال نیز در مقاطع کارشناسی، دکتری حرفه‌ای (پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی و دامپزشکی)، کارشناسی ارشد پیوسته، کارشناسی ارشد ناپیوسته، دکتری تخصصی (P.hd ) و دکتری بالینی انتخاب می‌شوند.

وی همچنین شرط سنی شرکت در بیست‌وپنجمین جشنواره دانشجویان نمونه کشوری را حداکثر ۴۰ سال عنوان کرد و گفت: ثبت نام در این جشنواره از اول آبان‌ماه شروع شده و تا ۲۰ آبان ادامه دارد و تاکنون ۱۵۰ نفر در سامانه جشنواره ثبت‌نام نموده‌اند.

موسوی اظهار کرد: جشنواره دانشجویان نمونه کشوری در چند مرحله برگزار می‌شود که مرحله اول آن توسط خود دانشگاه‌ها داوری می‌شود و در نهایت دانشجویان برگزیده به وزارت بهداشت معرفی و پس از داوری نهایی اسامی دانشجویان برگزیده به نهاد ریاست‌جمهوری معرفی می‌شود.

به گفته مسئول دبیرخانه جشنواره دانشجویان نمونه وزارت بهداشت، با توجه به استقبالی که از بیست‌وپنجمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری صورت گرفته به نظر می‌رسد مشارکت دانشجویان در این دوره افزایش صددرصدی داشته باشد و با توجه به اینکه داوری‌ها از نظر کیفی ارتقاء یافته است تعداد برگزیدگان این دوره از جشنواره نیز همانند سال گذشته ۱۳ نفر است.

وی با اشاره به بازنگری آیین‌نامه جشنواره دانشجویان نمونه کشوری گفت:  آیین‌نامه دانشجویان نمونه کشوری که آبان سال ۹۴ به امضای وزرای بهداشت و علوم رسیده بود، سال جاری اصلاحاتی در این آیین نامه انجام دادیم و به تمامی دانشگاه‌ها ابلاغ شد.

مسئول دبیرخانه جشنواره دانشجویان نمونه وزارت بهداشت در پایان خاطرنشان کرد: کاهش نمره زبان از ۵۵ به ۵۰، افزایش امتیاز دانشجویان متأهل از یک به دو، امتیاز عضویت دانشجویان در نهادهای نظارتی، جشنواره‌های علمی و سایر فعالیت‌ها از جمله اصلاحاتی است که در آیین‌نامه جدید انتخاب دانشجویان نمونه انجام شده است.

Loading...
DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این خبر در بخش نظرات مطرح نمایید.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi


دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92