عناوين آخرين اخبار :  ...
جذب ۱۰۰ درصد فارغ‌التحصیلان دانشگاه فنی و حرفه‌ای یزد به بازار


جذب ۱۰۰ درصد فارغ‌التحصیلان دانشگاه فنی و حرفه‌ای یزد به بازار

حیدر میرفخرالدینی سایت دکتری ‌( www.PhDL.Net ) – یزد ـ رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان یزد گفت: تقریبا ۱۰۰ درصد فارغ‌التحصیلان دانشگاه فنی و حرفه‌ای یزد جذب بازار کار شده‌اند.

به گزارش پی اچ دی ال به نقل از خبرنگار مهر، سیدحیدر میرفخرالدینی ظهر امروز در نشستی خبری به مناسبت ارتقا دانشکده‌های فنی استان یزد به دانشگاه فنی و حرفه‌ای اظهار داشت: دانشگاه‌های فنی و حرفه ای، دانشگاه‌های نسل سوم و تقاضامحور هستند و رشته‌ها و جذب دانشجو در این دانشگاه بر اساس بازار کار انجام می‌شود.

میرفخرالدینی افزود: بر اساس بررسی های انجام شده و ارتباط فارغ التحصیلان با دانشگاه، تقریبا ۱۰۰ درصد فارغ التحصیلان این دانشگاه جذب بازار کار شده اند.

وی عنوان کرد: یزد نخستین استانی است که دانشگاه فنی و حرفه ای آن با ادغام و ارتقا دانشکده های فنی و حرفه ای راه اندازی شد و اکنون ۱۲ هزار دانشجو در ۱۰۲ رشته در ۱۲ آموزشکده این استان مشغول به تحصیل هستند و از ترم بهمن ماه نیز هزار و ۳۰۰ نفر دیگر به این تعداد اضافه خواهد شد.

میرفخرالدینی ادامه داد: دانشگاه‌های فنی و حرفه ای کاملا دولتی و برای دانشجویان بدون هزینه است اما این دانشگاه ها به دلیل نیاز به تامین لوازم، ابزار و مواد اولیه برای کارگاه‌های آموزشی، برای دولت بسیار پرهزینه است اما دولتمردان به این نتیجه رسیده اند که باید در حوزه آموزش‌های فنی و مهارتی وارد شده و سرمایه گذاری کنند.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد با اشاره به اینکه این دانشگاه در یزد خوابگاه، تغذیه و دیگر امکانات رفاهی برای دانشجویان پیش‌بینی کرده و همه این امکانات در صحن دانشگاه گردآوری شده است، افزود: متاسفانه این دانشگاه چندان برای خانواده ها و محصلان یزدی شناخته شده نیست به همین دلیل اغلب دانشجویان این دانشگاه را دانشجویان غیربومی از شهرهای بزرگ تشکیل می‌دهند.

وی ادامه داد: یکی از اولویت‌های اصلی این دانشگاه، تقویت مقاطع کاردانی و کارشناسی است و به فکر راه اندازی دوره های کارشناسی ارشد و دکترا نیستیم اما در عین حال برای ارتقا وضعیت کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های این دانشگاه تلاش می کنیم و البته اکنون نیز تقریبا شرایط خوبی در این آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های دانشگاه فنی و حرفه ای یزد حکمفرماست اما در هر حال اولویت نخست ما، به روز رسانی کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها است.

میرفخرالدینی با اشاره به اینکه در حال حاضر شش آموزشکده در مرکز استان یزد و شش مرکز در شهرستان‌های اردکان، میبد، ابرکوه خاتم و تفت دایر است،‌ افزود: در تلاشیم یک آموزشکده فنی و حرفه‌ای خواهران برای شهرستان مهریز ایجاد کنیم که امیدواریم با پیگیری‌هایی که اکنون در دست انجام است، این امر به زودی محقق شود.

DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این خبر در بخش نظرات مطرح نمایید.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92