عناوين آخرين اخبار :  ...
افق آینده اصفهان توسعه صنعت توریسم در همه ابعاد است


افق آینده اصفهان توسعه صنعت توریسم در همه ابعاد است

سایت دکتری ‌( www.PhDL.Net ) – رییس دانشگاه اصفهان با بیان اینکه در برنامه آمایش استراتژیک استان اصفهان سه اولویت برای توسعه وجود دارد،گفت: گردشگری یکی از سه اولویت مهم و جزء اولویت‌های توسعه‌ای استان است.

تجمع حامیان محیط زیست در حاشیه سی و سه پل  -  اصفهان

به گزارش پی اچ دی ال به نقل از ایسنا، هوشنگ طالبی امروز (چهارشنبه) در جمع هیات اتریشی که به اصفهان سفر کرده بودند، اظهار کرد: دانشگاه اصفهان یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌ها و جزء ۱۰ دانشگاه برتر ایران است. 

وی با بیان اینکه صنعت گردشگری یک اولویت در جهان است و کشورهای دنیا برای سال 2025 میلادی این صنعت را هدف‌گذاری کرده‌اند، افزود: صنعت گردشگری به عنوان یکی از مهمترین صنایع در دنیا مطرح است و ایران نیز با تعاملاتی که با جهان دارد درصدد توسعه صنعت گردشگری است. 

رییس دانشگاه اصفهان با بیان اینکه گردشگری را می‌توان به عنوان یکی از راه‌های ارتباط منطقی با سایر کشورهای دنیا مطرح کنیم، افزود: جمهوری اسلامی ایران بر این امر تأکید دارد. 

طالبی با بیان اینکه استان اصفهان و به ویژه شهر اصفهان یک شهر تاریخی است که برای جامعه جهانی شناخته شده است، ادامه داد: ۶ درصد جمعیت کشور در استان اصفهان ساکن هستند و از نظر اهمیت نیز این استان جزء استان‌های برتر و نخست کشور است. 

وی با بیان اینکه در برنامه آمایش استراتژیک استان اصفهان سه اولویت برای توسعه وجود دارد، اضافه کرد: گردشگری یکی از سه اولویت مهم و جزء اولویت‌های توسعه‌ای استان است. 

رییس دانشگاه اصفهان خاطر نشان کرد: معتقدیم نمی‌توانیم بدون ارتباط دستگاه‌های اجرایی کشور با دانشگاه‌ها توسعه را در این بخش داشته باشیم، در نتیجه دانشگاه نقش مهمی در این زمینه دارد. 

طالبی با بیان اینکه موضوع گردشگری در توسعه و رشد علمی و همچنین پذیرش دانشجو نقش مهمی دارد، گفت: دانشگاه اصفهان اعلام آمادگی می‌کند تا با همکاری اتاق بازرگانی اتریش و دانشگاه مدول اتریش روابط خود را گسترش دهد. 

وی ادامه داد: در سال گذشته چندین کارگاه برای مدیران هتل‌ها با همکاری آکادمی علوم اتریش برگزار کردیم. همچنین برای برگزاری دوره‌های رسمی مشترک جهت صدور گواهینامه فوق لیسانس و دکترا با دانشگاه مدول آمادگی داریم.

رییس دانشگاه اصفهان با اشاره به آمادگی دانشگاه اصفهان برای همکاری با دانشگاه مدول در سایر بخش‌ها به صورت ورک‌شاپ و تعامل استاد و دانشجو، اضافه کرد: ساخت چندین هتل و توسعه صنعت توریسم از افق‌های آینده اصفهان در همه ابعاد است. 

طالبی افزود: ورود گردشگر و توریسم در فروردین ماه امسال‎ به اصفهان نسبت به  16 سال گذشته بی سابقه بوده است.  

وی با بیان اینکه اعلام آمادگی می‌کنیم نه تنها در بخش گردشگری، بلکه در سایر بخش‌ها نیز اتاق بازرگانی اتریش و دانشگاه اصفهان می‌توانند با هم همکاری کنند، گفت: دانشگاه اصفهان روابط خوبی با آکادمی علوم اتریش دارد که این ارتباطات منجر به مبادله محقق و استاد شده است. 

رییس دانشگاه اصفهان ادامه داد: تابستان امسال سه استاد از دانشگاه اصفهان جهت شرکت در دوره‌های کوتاه مدت که با همکاری آکادمی علوم اتریش برگزار می‌شود، مهمان دانشگاه اتریش هستند.

به گزارش پی اچ دی ال به نقل از ایسنا، تفاهم‌نامه دانشگاه اصفهان با دانشگاه اتریش در سال گذشته امضا شد و اکنون این هیات جهت تحکیم روابط خود در دانشگاه اصفهان حضور یافتند. 

DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این خبر در بخش نظرات مطرح نمایید.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92