عناوين آخرين اخبار :  ...
اجرای بیشتر پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده "شیمی و پتروشیمی" دانشگاه


اجرای بیشتر پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده "شیمی و پتروشیمی" دانشگاه

سایت دکتری ‌( www.PhDL.Net ) – معاون پژوهشی و فناوی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان این‌که در راستای راه‌اندازی دانشکده مهندسی شیمی و پتروشیمی مذاکراتی با وزارت نفت انجام شد و اکنون مراحل ساخت دانشکده در حال اجراست، گفت: با راه‌اندازی این دانشکده امکان انجام طیف بیشتری از پروژه‌های نفتی در دانشگاه فراهم می‌شود.

68551.jpg

به گزارش پی اچ دی ال به نقل از ایسنا، دکتر ابراهیم حاجی‌دولو با اشاره به پروژه ساخت پمپ‌های میله‌ای مکشی چاه‌های نفت که اسفند ماه سال گذشته میان این دانشگاه و وزارت نفت منعقد شد، اظهار کرد: این پروژه از اقلام پژوه‌های ده‌گانه وزارت نفت بود و دانشگاه شهید چمران تنها دانشگاهی بود که موفق شد اجرای آن را برعهده بگیرد.

وی تصریح کرد: اکنون به‌طور مرتب جلسات نظارت و پیگیری ماهانه در این خصوص در وزارت نفت برگزار و روند اجرای این پروژه پیگیری می‌شود. دانشگاه شهید چمران نیز برنامه عملیاتی خود را در بازه زمان‌بندی برای ساخت قطعات مورد نیاز آغاز کرده و مراحل مطالعاتی و طراحی فازهای مختلف آن را انجام داده است که گزارش این کارها به‌طور مرتب به کمیته نظارت و بازرسی وزارت نفت ارسال می‌شود.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه داد: همچنین دانشگاه سازندگانی را که در زمینه‌ ساخت و کارهای عملیاتی توانایی دارند در سطح استان شناسایی کرده و با آن‌ها وارد مکاتبه شده است که در بخش‌های مختلف این پروژه با دانشگاه همکاری کنند.

حاجی‌دولو گفت: تیم تحقیقاتی این پروژه به‌طور مرتب جلساتی را برگزار و دانشجویان دانشکده مهندسی در زمینه‌های مکانیک، مواد و الکترونیک نیز در انجام کار همکاری می‌کنند؛ مذاکراتی نیز با سازندگان خارجی که در این زمینه دارای فناوری هستند، انجام شده تا در صورت نیاز از دانش و فناوری آنان بهره گرفته شود.

وی همچنین در خصوص راه‌اندازی رشته‌های نفتی در این دانشگاه، عنوان کرد: در راستای راه‌اندازی دانشکده مهندسی شیمی و پتروشیمی، مذاکراتی با وزارت نفت برای تأمین بودجه آن انجام شد و اکنون مراحل ساخت دانشکده در حال اجراست. موافقت‌های اولیه برای اخذ مجوز تأسیس آن نیز در سطح دانشگاه صورت گرفته و این درخواست به وزارت علوم ارسال شده است؛ همچنین برای تقویت کادر علمی گروه مهندسی شیمی، دانشگاه چندین دوره فراخوان جذب دکترای مهندسی شیمی و نفت را اعلام کرده است.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه داد: در حال حاضر پروژه‌های مربوط به نفت در این دانشگاه در جریان هستند اما اغلب این قراردادها در حوزه مکانیک، زمین‌شناسی نفت و … است که با راه‌اندازی این دانشکده امکان انجام طیف بیشتری از پروژه‌های نفتی در دانشگاه فراهم می‌شود.

DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این خبر در بخش نظرات مطرح نمایید.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92