عناوين آخرين اخبار :  ...
اتمام پروژه‌های عمرانی دانشگاه پیام‌نور درگرو تخصیص ۲۸۰ میلیارد تومان اعتبار


اتمام پروژه‌های عمرانی دانشگاه پیام‌نور درگرو تخصیص ۲۸۰ میلیارد تومان اعتبار

سایت دکتری ‌( www.PhDL.Net ) – معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام‌نور با اشاره به ۲۸۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز برای اتمام فضاهای آموزشی، ورزشی و فرهنگی دانشگاه‌های پیام‌نور، گفت: این میزان اعتبار برای تکمیل ۱۰۰ پروژه است که تاکنون ۱۳۰ میلیارد تومان آن محقق شده است.

دانشگاه پیام نور

به گزارش پی اچ دی ال به نقل از ایسنا، فیصل حسنی در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان، اظهار کرد: دانشگاه پیام‌نور با فعالیت ۵۰۰ مرکز در کشور، حدود ۶۰۰ هزار دانشجو، چهار هزار هیئت علمی و ۱۲ هزار کارمند دارد.

وی افزود: وظیفه دانشگاه پیام‌نور ارتقاء آموزش عالی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است.

حسنی با بیا اینکه و تکمیل فضاهای آموزشی از سیاست‌های اولیه این دانشگاه به شمار می‌رود، اضافه کرد: این دانشگاه با رعایت مسائل کیفی توانسته است دانشجویان باسوادی را فارغ‌التحصیل کند.

وی با اشاره به اینکه تکمیل فضاهای ورزشی دانشگاه و تکمیل مسائل فرهنگی از دیگر سیاست‌های دانشگاه پیام‌نور است، ادامه داد: تمامی ساختمان‌های فرهنگی اعم از مساجد، کتابخانه‌ها و آزمایشگاه‌های آی تی بایستی تکمیل شوند که در سال گذشته ۱۱۰ فضای فیزیکی تکمیل و افتتاح شد و دهه فجر امسال در کشور ۱۰۰ فضای فرهنگی افتتاح و مابقی در سال آینده افتتاح می‌شوند.

حسنی با اشاره به ۲۸۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز برای اتمام فضاهای آموزشی، ورزشی و فرهنگی دانشگاه‌های پیام‌نور، ادامه داد: این میزان اعتبار برای تکمیل ۱۰۰ پروژه است که تاکنون ۱۳۰ میلیارد تومان آن محقق شده است.

وی گفت: سال گذشته به دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافت و در این سفر یک میلیارد دیگر برای توسعه و تجهیز طرح‌های این دانشگاه تخصیص داده می‌شود.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام‌نور ادامه داد: در هفته دولت سال آینده ساختمان آموزشی و آزمایشگاهی مرکز شهرکرد افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در زمینه تجهیز آزمایشگاه ۱۸ میلیارد تومان از طرف دولت به دانشگاه‌های پیام‌نور اختصاص داده شده است، تصریح کرد: برای تجهیز آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های مراکز مختلف دانشگاه پیام‌نور استان ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص داده خواهد شد.

حسنی افزود: آزمایشگاه ملی بایستی در تمام استان‌های کشور وجود داشته باشد که نیازمند کمک شایانی از طرف استانداری است.

وی با اشاره به مهم بودن سالن‌های ورزشی برای دانشگاه پیام نور و افتتاح ۲۸ سالن ورزشی در سال جاری، گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده امسال سالن ورزشی دانشگاه پیام‌نور مرکز فارسان پایان یابد و سالن مرکز لردگان نیز سال آینده به اتمام برسد.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام‌نور میزان سرانه فضای آموزشی از طرف دولت برای هر دانشجو را ۴٫۵ متر مربع عنوان و خاطرنشان کرد: این میزان سرانه برای دانشگاه پیام‌نور  چهارمحال و بخیتاری  2.5 متر مربع است که نسبت به سایر استان‌های کشور وضعیت مطلوبی را دارد.

حسنی با اشاره به اجرای سیستم رسانه تعاملی برای نخستین بار در قسمت آموزش دانشگاه پیام‌نور، گفت: این سیستم آموزشی از دو هفته آینده آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: برای این سیستم تاکنون ۲۰۰ عنوان محتوا تولید شده است که با برنامه‌های انجام شده این تعداد به چهار هزار محتوا خواهد رسید و همچنین میزان شهریه در این نوع سیستم آموزشی حدود ۴۰ درصد کاهش می‌یابد.

حسنی با اشاره به مشکل در جذب اعضای هیئت علمی در این دانشگاه، گفت: بایستی اعضای هیئت علمی برای ارتقاء علمی خودشان تلاش کنند و در سال جاری ۵۰ درصد نیروها و پذیرفته‌شدگان آزمون ادواری به پیمانی تبدیل خواهند شد.

وی با اشاره به  افزایش نیافتن شهریه برای مقاطع دکترای این دانشگاه، تصریح کرد: میزان افزایش شهریه در مقطع کارشناسی کمتر از میزان تورم خواهد بود و تا دو سال آینده افزایش شهریه برای مقطع کارشناسی ارشد پیش‌بینی نخواهد شد.

در ادامه رئیس دانشگاه پیام‌نور استان، اظهار کرد: این دانشگاه یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های دولتی کشور است که با وجود گسترده بودن دارای مسائل و مشکلاتی است.

حسینعلی قجری افزود: بررسی مسائل و مشکلات و حل شدن آن‌ها در حد توان از اهداف سفر معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام‌نور بوده است که در راستای اهداف دانشگاه استان و در توسعه آموزش و بسط آموزش گام‌های موثری برداشته خواهد شد.

وی گفت: این دانشگاه توانسته است در راستای عدالت آموزشی گام‌های موثری را بردارد و علی‌رغم محدودیت‌ها در طول سالیان گذشته جایگاه خوبی را در کشور دارد.

قجری کسب رتبه برتر فرهنگی در کشور در حوزه نشریات دانشجویی، جشنواره حرکت و رویش، حجاب و عفاف و نماز، رتبه‌های برتر آموزشی در زمینه فناوری اطلاعات، تربیت‌بدنی و ورزش و همچنین کارهای عمرانی را از کارهای انجام شده در این دانشگاه دانست.

وی با اشاره به افتتاح ساختمان آزمایشگاهی و آموزشی مرکز بروجن در هفته دولت با ۱۷ میلیارد ریال اعتبار با زیر بنای چهار هزار و ۴۰۰ متر مربع، خاطرنشان کرد: افتتاح ساختمان آموزشی مرکز فارسان، افتتاح ساختمان فرهنگی مرکز لردگان و افتتاح محوطه مراکز بروجن، اردل و جونقان از جمله پروژه‌های قابل افتتاح دهه فجر سال جاری است.

DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این خبر در بخش نظرات مطرح نمایید.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi

دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92