عناوين آخرين اخبار :  ...
آیین‌نامه تشکیل اردوها به زودی ابلاغ می‌شود


آیین‌نامه تشکیل اردوها به زودی ابلاغ می‌شود

سایت دکتری ‌( www.PhDL.Net ) – وزیر علوم از ابلاغ آیین‌نامه تشکیل اردوها خبر داد ​و گفت: آیین‌نامه تشکیل اردوها در شورای اسلامی کردن دانشگاه‌ها به تصویب رسیده است و به زودی ابلاغ می‌شود.

وزیر علوم
به گزارش پی اچ دی ال به نقل از ایسنا، دکتر محمد فرهادی در نشست نمایندگان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در هیات نظارت بر تشکل‌های اسلامی دانشگاه‌ها  که با حضور وزیر اطلاعات  و قائم مقام وزیر کشور برگزار شد، با اشاره به وجود ۱۴ دانشگاه‌ جامع کشور در جمع یک درصد دانشگاه‌های تأثیرگذار و برتر دنیا اظهار داشت: در آخرین رتبه بندی QS نیز که یکی از معتبرترین نظام رتبه‌بندی بین المللی است برای اولین بار، پنج دانشگاه کشورمان در این رتبه‌بندی قرار گرفته‌اند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی گفت: آمارهای برگزاری این کرسی‌ها، نشان از ازدیاد تعداد کرسی‌ها دارد.

وزیر علوم در ادامه در مورد تشکیل اردوها اظهار کرد: آیین‌نامه تشکیل اردوها در شورای اسلامی کردن دانشگاه‌ها به تصویب رسیده است و به زودی ابلاغ می‌شود.

دکتر فرهادی با بیان اینکه تعدد فعالیت‌های قانونی تشکل‌ها مورد تأکید است، حضور مسئولان دانشگاه‌ها در جمع دانشجویان را حائز اهمیت دانست و با اشاره به اینکه در زمینه مسائل رفاهی و تشکل‌های صنفی دانشجویان، اقدامات مطلوبی تا حدی که اعتبارات اجازه می‌داد انجام شده است، گفت: تمامی دانشجویان دوره دکتری از این ترم به بعد تسهیلات دریافت خواهند کرد.

وی بر تشکیل جلسات منظم هیات نظارت تأکید و اظهار امیدواری کرد: تشکیل این جلسات به تأخیر نیفتد.

وزیر علوم به منطقه‌بندی ده‌گانه دانشگاه‌ها، لزوم مدیریت منطقه‌ای در دانشگاه‌ها و  همچنین  وجود ۲۸۸۵ موسسه آموزش عالی در سطح کشور اشاره کرد و افزود: باید در قالب آمایش آموزش عالی، این موسسات ساماندهی شوند و دانشگاه‌های کشور در سه سطح محلی، منطقه‌ای و ملی شکل گیرند.

دکتر فرهادی سال جاری را به دلیل دو انتخاباتی که در پیش رو داریم، سال حساسی خواند و گفت: طبیعی است که در این خصوص دانشگاه‌ها باید بدون دخالت‌ و با رعایت انصاف و عدالت کار کنند و باید شرایطی را فراهم کنند تا فضای دانشگاه‌ها محل تاخت و تاز جناح‌ها قرار نگیرد.

به گزارش پی اچ دی ال به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، وزیر علوم در مورد آیین نامه‌ها و مقررات مربوط به تشکل‌های دانشجویی گفت: اشکالات آیین نامه‌ها و مواردی که قانون در خصوص آنها سکوت کرده است باید به دقت مورد بررسی و بازبینی قرار گیرد و در صورتی که ابهامات و اشکالات قابل رفع در حوزه ستادی بوده و یا نیاز به همکاری با سایر دستگاه ها باشد این کار صورت پذیرد و در مواردی که نیاز به تکمیل قانون یا قانون گذاری است، مسئله به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارجاع خواهد شد.

Loading...
DeliciousStumbleUponDiggTwitterFacebookRedditLinkedInHyves

برای دریافت آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این خبر در بخش نظرات مطرح نمایید.

ارسال نظر

آگهی کلاس دکتری|دوره|کنفرانس|کارگاه

کارگاه مقاله نویسی isi در تهران آموزش اصول روش نحو نوشتن مقاله isi


دکتری PhD سایت دکتری | اخبار دکتری | آزمون دکتری دانشگاه آزاد سوالات دکتری منابع آزمون دکتری اعلام نتایج دکتری آزاد دكتري منابع دکتری پذیرش دکتری ثبت نام دکتری

سایت دکتری | اخبار دکتری | سایت تخصصی دکتری | سایت پی اچ دی ال

سایت تخصصی دکتری | دانلود نمونه سوالات دکتری | آزمون دکترای دانشگاه آزاد | کنکور دکترا | سایت سازمان سنجش | Download phd test pdf دکتری تخصصی سایت تخصصی آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری 92 نتایج دکتری آزاد 92 نتایج دکتری 92 نتایج دکتری دانشگاه آزاد 92 اخبار دکتری 93-92